Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Járnátok olyan nővel, aki autista?

Figyelt kérdés
Aki az autizmus legenyhébb formàjàban szenved, vagyis csak annyi a betegsége, hogy kicsit zàrkózott és néha kerüli a szemkontaktust. De egyébként teljesen normàlis és bàrmiről lehet vele beszélgetni és érzelmileg is rendben van.
2013. nov. 17. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, ha tetszene. Lehet fel sem tűnne.
2013. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként bejönne, akkor igen.
2013. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grielean ***** válasza:

Persze, semmiképp nem lenne ez kizáró ok!

Ismerek egy autista kisfiút, és azon kívül, hogy sok dologban egész máshogy gondolkozik, és nem ismeri az átvitt értelem fogalmát, egy végtelenül aranyos, és hatalmas szívvel megáldott kissrác :) Például vannak ilyen dolgai, hogy matat a fürdőben, majd bejön a nappaliba, és közli, hogy négy tekercs WC-papírnál több nem fér a WC-kagylóba, mert ennyitől már eldugult :D A másik oldalon viszont, mindkét szülője orvos, így ő is sokat tölt ilyen környezetben, és 8 évesen egyetemi szinten érti az anatómiát, vért vesz, infúziót cserél, gyakorlatilag bármiben képes a szülők keze alá dolgozni, és a páciensek is imádják!

Véleményem szerint ez csak annyit jelent, hogy az ember kicsit több törődést igényel :)

2013. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar az ilyesmi, mert én ugyanez vagyok csak férfiban. De nem biztos hogy járnék vele, mert szerintem könnyen lehet hogy mindkettőnknek csak ártanék ezzel.
2013. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2013. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy pasi az összképet nézi. Ha van ami kompenzálja a betegségét, nyilván akad olyan pasi. De nem árt ha jól néz ki.
2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne keverjük már a kicsit zárkózottabbat az asperger-szindrómával.
2013. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis hibája mindenkinek van, tehát nem lenne kizáró ok.
2013. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!