Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok itt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok itt egyes felhasználókról?

Figyelt kérdés

Ez az oldal arra van hogy kérdéseket írjon ki olyan akinek valamivel kapcsolatban kérdése merül fel!Ja valaki nem tud segíteni vagy nem akar akkor miért kell bunkónak lenni?

Tegnap feltettem a kérdésemet és sok "kedves" "segítő" válasz érkezett rá!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2013. nov. 17. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen fennakadnod.
2013. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megfejteni, hogy tegnapi kérdés miért került ebbe a kategóriába. A mögöttes gondolataimat fűzd hozzá. Én ezt gondolom (...)
2013. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(Mert amúgy jó témakörben tetted fel a kérdést... )

Ne húzd fel magad a bunkókon, mert az a céljuk.

2013. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába mert más hol nem érkezett volna rá válasz, nem mint ha így sokkal előrébb lennék....
2013. nov. 17. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kategóriát választani!
2013. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az mondjuk igaz, hogy itt érkezik a legtöbb válasz, csak ha nem a kategóriának megfelelő kérdést írsz, 99%, hogy nem kapsz értelmes választ. Én is beletörődtem, hogy máshol nem kaptam választ és megoldottam a problémám. Ennyi :)
2013. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nem jó helyre írtad ki.

Mert egyes embereknek megvan a véleményük a puskázásról, és mivel ez egy névtelen oldal, ki is mondják azt.

2013. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban a kategóriaválasztással volt a gond. Lehet, ezt többen nézik így nagyobb az esély arra is, hogy választ kapj de arról se feledkezz meg, hogy az oldalon itt van szinte az összes megkeseredett, gyűlölködő troll akik nem fognak neked értelmes választ az biztos.

Természetesen akinek nem inge...

2013. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!