Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok azokról a nőkről, akik itt ismerkednek gyk-n?

Figyelt kérdés
Elítélitek őket? Szànalmasnak tartjàtok? Ciki, ha egy làny/nő itt ismerkedik?
2013. nov. 15. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, soha nem értettem azokat, akik csak meghatározott helyeken hajlandóak ismerkedni.
2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért lenne szánalmas ?
2013. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól teszik,csak legyenek minél többen.Több srác is van,aki gyakran néz fel ide gyk-ra és teljesen normálisok mindannyian.
2013. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Legendának tartom őket. (Jó, ma is kiírt egy kérdést egy magát 16 éves lánynak tartó személy, de kb annyira lehetett lány mint Szecsődi Karcsi.)
2013. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem tartom se szánalmasnak se elítélendőnek, ahogy az ellenkező neműeknél sem. Csinálják csak, ha jól esik nekik.
2013. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még egyet sem ismertem meg közülük, és nem is gondolok róluk semmit.
2013. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni, ha már élőben nem megy a dolog, tehát nem ítélem el őket. Ők is emberek, legalább próbálkoznak. Mellesleg én is ismerkedtem itt már sokszor, de nem lett belőle soha komoly sajnos. 20/F
2013. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi extrát.
2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as de hogy b---odnűl meg, amikor én ismerkedtem itt anno, akkor hogy el voltam küldve anyámba. Képmutató alak vagy a társaiddal együtt. Kérdező: semmi gondd ezzel!
2013. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És a színpadon Mr. G!


Te nem ismerkedtél,hanem mindenkire ráírtál - volt olyan kérdé férfitól,hogy miért írsz rá mindig puncit remélve - és a "Nem szeretnék,ne haragudj" után elküldted őket a francba.

2013. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!