Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb duma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb duma, amivel csaj/pasi bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés
Nevettetek rajta?Hogy fogadtátok?

2013. nov. 17. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi az idő?


de ez nem is a duma miatt volt ciki, hanem mert a srác kb 11 volt én meg 15. :-))

Nem nagyon voltak még így ciki dumák.

2013. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha én beégek egy csajnál, akkor jót nevetek magamon. előfordult már, hogy szó nélkül feláll és elment én meg törtem magamat:)
2013. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem létezik rossz duma. az előadásmód lehet csak rossz. hidd el, hogy akármi bejöhet pl avval mész oda, hogy nagyon szeretnék valamit mondani, de semmi nem jut eszembe.. akármit mondj, amit éppen gondolsz és tapasztalatom szerint ez a leghatékonyabb. Az ilyenek is bejönnek,ha csak bókolsz.. nem érdekes hogy mit mond az ember
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem a duma volt ciki, hanem a szitu: állok a barántőimmel, beszélgetünk. 3 srác odaáll elénk és az egyik odajön, hogy: "a haverom meg akar csókolni" XD én meg, aha, álmodik a nyomor :P
2013. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ÍÍÍÍÍÍÍsmered XY-t? és odatolta mellém a barátnőjét
2013. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szigeten odajött hozzám egy srác:

- Szia! Te szereted az izzadt heregolyó ütemes csattogását?


Elfordultam, és odébb mentem.

2013. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egész este téged figyeltelek!"


2 perccel a megérkezésem után...

2013. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány:Nem akarok ismerkedni.

Én:Ok.

Lány:De tényleg nem akarok.

Én:Rendben.

Lány: De én komolyan nem akarok.

Én: Jól van na.

Lány:Én nem akarok,deeee ha te akarnál,akkor igen.

2013. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy szórakozóhelyen odajött egy srác és azt mondta hogy, "Szia, a nagy hohoho horgász jut rólad eszembe..." megkérdeztem, hogy miért...Erre "Mert az egy nagyon cuki mese, és te is olyan cuki vagy"...:P Ez nagyon ciki duma sztem...:P
2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Odajon a faszi van vagy 40 eves, bamul az arcomba

-Jo a dzsekid

-...

-Tetszik

-...(menjmarinnen)

-Meg a dzsekid is


Akkor a leheto legflegmabb arckifejezesemet elovettem, aztan a baratnommel jol kirohogtuk :D Utana meg az este folyaman odajott parszor de egyszer elkuldtem eleg nyomatekosan, utana meg levegonek neztem, ha mar nem vette a lapot

2014. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!