Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak (elvileg) van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak (elvileg) van barátja, de mintha hozzám is közeledne, akkor hogyan beszéljük meg, hogy mit is akar?

Figyelt kérdés
Csak nemrég tudtam meg, hogy a lánynak elvileg van valakije, csakhogy addigra a részemről már kezdett kialakulni némi érzelem. Beszélgettünk párszor, szemeztünk is, ő is érdeklődött a dolgaim iránt, segítségért is fordult már hozzám, de még viszonylag rövid ideje ismerjük egymást, ezért nem is állunk közel egymáshoz, nagyon mélyenszántó dolgokról nem beszéltünk. Szóval örültem, hogy érdeklődik irántam, és bevallom, tetszik is a lány, de meglepődtem (és lelombozott), amikor megtudtam, hogy van barátja. Mivel bennem (is) kezdtek kialakulni bizonyos érzések, nem könnyen tudnám őt elfelejteni, de megcsalni sem akarom a barátját. (Plusz persze azt sem tudom, hogy tényleg közeledés volt-e a részéről, de én úgy éreztem, hogy igen.) Nem tudom, legközelebb milyen lesz a viselkedése, félek rákérdezni nála, hogy akkor ez most mi, mert mi van, ha félreértettem? Azt is tudom, hogy nem feltétlenül kellene egy ilyen lányban bíznom, de nem tudok tenni ellene. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Hogyan lehetne tisztázni, hogy akar-e valamit, ha igen, akkor mit? Gáz lenne elhívni valahová egy beszélgetésre, hogy kiderüljön az igazság? Ha lehet, akkor nem oltogatást kérek, hanem normális segítséget, köszönöm.

2013. nov. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu csak folytasd tovább flörtölj ne törődj vele hogy van barátja, de csak flörtölj ne lépd át azt a bizonyos határt, azt hagyd meg a lánynak. Egyébként ha meg más felé kacsintgat lehet nem is boldog a mostani pasijával, indulj ki abból hogy te jobb vagy nála, többet nyújthatsz neki, legyél magabiztos határozott, de ne tolakodj, ja és nyugodtan hívd el valahova pl. forralt borozni stb.
2013. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te,így abszolút átérzem a fájdalmadat.Amúgy lehet,hogy csak te képzeled be,hogy érez valamit......
2013. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam arra, hogy mi van, ha csak én látok bele dolgokat, de lehet, hogy mégis pasiként néz rám. Valahogy azért mégis jó lenne tisztázni a dolgokat, csak félek a beégéstől. Felvetni nem merem neki azt, hogy "na, érzel-e irántam valamit", de ugyanakkor meg így se jó.
2013. nov. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!