Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szakítást és most a közös munkát az expasival?

Figyelt kérdés

Fél évig jártam a barátommal, aztán szakítottunk (én szakítottam). Az a baj, hogy munkatársak vagyunk, így sokszor összefutok vele, és próbáltam barátságos viszonyt kialakítani vele, ő viszont nagyon undok velem. Eleinte megértettem, hogy nem tudja feldolgozni a szakítást, beszólogatott, minden ötletemet leszavazta a meetingeket, stb., de ennek már másfél éve, ő össze is jött egy lánnyal, akibe állítása szerint (meg a barátai állításai szerint is) odáig van, de velem nem rendeződött a viszonya. Mikor összejött a csajjal, odamentem hozzá, hogy végre, akkor túllépett rajtam, most mebeszélhetjük, de elutasító, bunkó stb volt. Most kaptunk egy nagy projectet, amit jövő utáni keddre kéne megcsinálni, de nagy munka és midenn nap kéne foglalkoznunk vele. Kettesben kell együtt dolgoznunk. Mit csináljak?

A srác odáig jutott, hogy egyszer nem köszönt nekem, csak a mellettem álló kollegánknak, nagyon szánalmas, de rendezni akarom valamilyen szinten az ügyet


2013. nov. 17. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az a project őt is érdekli, akkor ha elkezditek csinálni beszélj vele. Mondd meg neki, hogy nem érzed így jól magad, normális viszont szeretnél vele.
2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz azzal szót érteni, akire egyszerűen nem tudsz a józan eszeddel hatni. Próbáld elmagyarázni neki, hogy a munka miatt te sem örülsz, hogy vele kell dolgoznod (mert egy undok kisiskolás), de ezt meg kell oldanotok. Utána nézd te is levegőnek és ne köszönj neki, és szólogass be. kutyaharapást szőrével :)
2013. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!