Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "éltétek túl" a szakitá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "éltétek túl" a szakitást? Mivel kössem le magam és mikor várhatok enyhülést? Legszivesebben csak aludnék és felébrednék mikor már vége az egésznek.

Figyelt kérdés
Le se merem irni, olyan régóta voltunk együtt a párommal, tinédzserszerelem volt a miénk és most vége. 7 évet kidobhatok a kukába. Én nagyon szeretem őt még mindig de sajnos ez nem kölcsönös. A kérdésem azokhoz szól, akik bár szakitottak, mégis szerették/szeretik az ex-et. Hogy lehet ezen a lehető leghamarabb túltenni magam? Minden perc egy hétnek tűnik és minden óra egy örökkévalóság nélküle. Tudtam hogy nehéz lesz, de most úgy érzem megőrülök! 26L
2013. szept. 17. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

"7 évet kidobhatok a kukába"


Miért is?


Nem akarok gonosz lenni, de itt a példa arra, hogy tiniszerelemből nem szabad hosszútávra tervezni. Jöhet a 0%:D

2013. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben csak az segít, ha tudatosítod magadban, hogy ő már nem szeret. Ha ezt fel tudod fogni, fel tudod dolgozni, akkor rájössz, hogy ha ő nem szeret, akkor te mégis mit szeretsz még benne?
2013. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet írsz, hogy "7 évet kidobhatok a kukába" akkor azt sem csodálom, hogy ő nem szeret, de te sem szereted. Ennyi.
2013. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most ez lehet, hogy csak nálam válik be, de azért leírom.


Haragudj rá. Találj valamit, amiért haragudhatsz rá. De ne hívd fel, hogy te szemét... Hanem csak magadba. Próbálj meg csak erre koncentrálni.


Nálam beválik, hogy megsértődöm a másikra, haragszom rá, vívódom, felrobbanok, majd elmúlik és leszarom már.

2013. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem a kukába dobod ki.

Tanulsz belőle, élményeket, tapasztalatokat szereztél, amiket hasznosíthatsz. Ebből a mondatból nem úgy tűnik, hogy ez így volt, hanem csak voltatok és kész,

És miért lett vége?

2013. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Jól van, gratulálok az első meg a 3. nagyokosnak, látszik, hogy fingotok sincs erről, milyen érzelmi káoszt él át ilyenkor az ember. Igenis felmerül az emberben, hogy most dobhatok ki 2-3-7 akár 25 évet a kukába. Ezen mindenki átmegy. Ti valószínűleg még nem éltétek át ezt, de örülhettek is neki, mert boldogok a lelki szegények...


Kedves Kérdező!


Erre nincs univerzális recept, hogyan "kell" túlélni. Ezen tényleg csak az idő lefolyása segít. Majd mondanak ilyeneket, hogy bulizz, ismerkedj, pasizz...stb. Hülyeség. Ilyenkor a fájdalmat meg kell élni. Nekem kb másfél évembe került teljesen túllépni egy olyan kapcsolaton, ahol szerettem még az illetőt és rajta kívül elképzelni se tudtam volna mást. Ezt a folyamatot, amíg túlléptem rajta, ne úgy képzeld el, hogy egyik nap arra ébredtem, hogy a bőgés, nem evés, sóvárgás, álmatlanság, "megőrülés" állapotából hirtelen baromi jó kedvem lett és leszartam az exemet. Ez nálam úgy történt, hogy időről-időre hullámzott az egész. 2-3 hónappal a szakítás után már voltak jobb napjaim, aztán heteim, aztán hirtelen megint magamba roskadtam. Kb fél év elteltével kezdtem alapvetően jobban lenni, de még utána is voltak ilyen hullámzások, sokáig. Igazából akkor léptem túl rajta 100%-ig, amikor találkoztam majdnem 2 évvel később a szakítás után egy férfival, aki ismét nagyon megfogott. Na akkor gondolkodtam el először komolyan azon, mi a francot ettem ezen a nyomorulton, mikor itt van egy sokkal szebb, jobb, férfiasabb pasi? :) majd te is így leszel vele, hagyj időt magadnak, hogy elrendeződjön benned. Nem kell sürgetni. És lesz még olyan, aki miatt újra kivirul a szíved. Én se hittem ebben, de így lett.


27 L

2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sok-sok elfoglaltsáággal és mégtöbb idővel

3 évembe telt egy, a tiétektől rövidebb kapcsolatot túlélni

de nyujgtasson, hogy ez az idő személyenként változó

2013. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolónak.

Mi vagyunk az 1-es és a 3-as és ezt üzenjük neked:


"lelki szegény" az,aki 7évig együtt van egy emberrel akit állítólag szeret és aztán a 7 évet "kukába dobja" az "exet leszarja" mert "nyomorult". És miért is? Mert az ex őt elutasította.

Tudod az embert nem csak akkor tiszteljük amikor együtt vagyunk vele. Egy embert azért is értékelni kell mert 7 szép évet kaptam tőle (csak volt valami jó is abban a kapcsolatban ha már ennyire kapaszkodtok belé), az életem része volt.

Jó lenne beérni. Nem minden kapcsolat vég célja a házasság és nem minden kapcsolat tart halálig.

2013. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Jól van, gratulálok az első meg a 3. nagyokosnak, látszik, hogy fingotok sincs erről, milyen érzelmi káoszt él át ilyenkor az ember. Igenis felmerül az emberben, hogy most dobhatok ki 2-3-7 akár 25 évet a kukába."


Itt az egyetlen nagyokos te vagy. Honnan a francból tudod, hogy mi miken mentünk keresztül?

Ennyi erővel minden évet kidobtunk a kukába, amit eddig leéltünk. Tényleg ennyire szar volt az a 7 év? Miért nem arra gondol, hogy volt 7 boldog éve?

2013. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ember normálisan nem úgy van összerakva, hogy ugrál örömében és a legkiválóbb tisztelettel gondol az exére, aki számára fájdalmat okozott. Ha te nem élted meg azt a (természetes) emberi érzést a szakításod után, hogy igenis forduljon fel az a nyomorult, aki fájdalmat okozott, akkor az emberi viselkedéstan csodája vagy. (bár ezt kétlem) Szakítás után érzelmi hullámzáson megy át ember, és a düh, gyűlölet ugyanúgy a része mint mondjuk az idealizálás. Valamelyik díszpinty kettőtök közül azt írta, hogy milyen alapon mondom én azt, hogy mit mentél te keresztül? És te milyen alapon kérdőjelezed meg, hogy a kérdező min megy keresztül, milyen érzelmek kavarognak benne? Ha ő úgy érzi, hogy 7 évet dobott a kukába, akkor azt érzi, szíve joga. Neked semmiféleféle jogalapod megkérdőjelezni, pláne egy általad magasabbnak vélt platformról azt fröcsögni, hogy nem is szerette az illetőt, ha ilyet érez. Kapj már az agyadhoz. Tipikusan azok az emberek vagytok, akik szétmérgezik a környezetüket a rosszindulatukkal. Na köszöntem, idiótákkal elvből nem vitatkozom, Woody Allen bölcs mondásával mélységesen egyetértve :) A kérdezőnek pedig a legjobbakat, természetes, amit érez és túl lesz rajta.
2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!