Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a srácoknak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a srácoknak, akiknek lány barátaik vannak (közösen filmeztek, sétáltok, dumáltok egyszóval együtt lógtok), hogyan szereztétek be őket? Iskolában vagy hol a pi csában?

Figyelt kérdés
Főleg ha már elmúltál 20 éves...
2013. nov. 18. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
régi párkapcsolatból :)
2013. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg rendeltem postán pár hét-múlva meg is érkezett az áru. Üdv, Jigsaw mindegyik nő legjobb barátja és szeretője, pardon "Barátja" :DDD
2013. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szexpartnerkeresőn

és soha nem volt köztünk semmi

nem jártunk nem dugtunk nem randiztunk az első talitól fogva haverok vagyunk

2013. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
osztálytársak, ismerősök ismerősei, egyetem, bulik, összejövetelek. Nekem mindig inkább lány ismerőseim voltak, mindig könnyen barátkoztam velük, és nem féltem őket elhívni akár bulikba, akár egy mozira, főleg ha barátkozni akartam velük és tudták, hogy nem nyomulok, akkor végképp szívesen barátkoztak.
2013. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az egyikkel egy faluban lakunk, egy suliba jártunk, most egy egyetemre és ugyan arra a szakra, meg egy napon születtünk(ő idősebb 5 órával) szóval ismerem egy ideje...

A másikkal a templomban :D (pedig nem vagyunk valami szentéletűek).Vele van hét év külömbség az ő javára, de mindig is jól megértettük egymást.

2013. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!