Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány aki állandóan jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki állandóan jön velem mindenhova, együtt kajálunk, együtt lógunk szünetben, sokat beszélünk, stb. talán kedvel engem? Bővebb lent!

Figyelt kérdés
Végülis mi másért tenné ezt? Szereti a szövegemet, sokszor tesz érdekes megjegyzéseket, pl. "este nem félek egyedül hazamenni mert jössz velem." Tényleg kedvelhet engem vagy csak úgymond a friend-haverjaként kezel? Jó lenne tudnom. Amúgy bejön a lány.
2013. okt. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor lépj és kiderül.
2013. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vagyok bátor, hogy lépjek. Nem szeretnék visszautasítást, ezért lenne jó tudni, hogy ő mit érez.
2013. okt. 17. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pedig ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni...


de ahogy érzed.

2013. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem lépsz addig nem fog kiderülni a dolog... Ha meg sokáig húzod akkor elbukod a csajt pedig lehet,hogy lenne esélyed...
2013. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá konkrétan,és ha bejössz neki mond el te is mit gondolsz erről.Ha meg "friend zónába kerülsz",akkor hajtsd el a levesbe a nőt,mert attól nincs rosszabb mint amikor összejönnél egy csajjal szereted őt,és neki csak "barát" vagy.akkor már inkább ne legyen semmi.
2013. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!