Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szex után fájó pisilés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után fájó pisilés? Többi lent

Figyelt kérdés

Szombaton lefeküdtem a barátommal először,reggelre fájt a hüvelyem. mikor haza értem elmentem pisilni és nagyon fájt ahogy pisiltem alig bírtam ki.

utána észre vettem hogy sárga folyásom van.

használtunk óvszert.

Miért van ez?

miért fáj ha pisilek és mit csináljak hogy ne fájjon?



2013. nov. 18. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A gumitól a hülvely könnyen kiszáradhat, ha nem vagy elég nedves. A hüvelynek normálisan savas pH-ja van, mert így a legellenállóbb. Ha kiszárad, a hüvelyflóra megbomlik, a savasság csökken, ezt pedig a szervezeted próbálja visszaállítani váladék termelésével. Talán azért sárga, mert kicsit véreztél, és azzal keveredve sárgás színe van. Lehet, hogy egy kis fertőzést is kaptál, de akkor kellemetlen szagú is szokott lenni. Ha így van, és nem múlik el, akkor menj nőgyógyászhoz. Ha rendszeres a szexuális életed, ajánlott az intim mosakodó használata, hogy segítsd visszaállítani az optimális környezetet odalenn.
2013. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

egyébként elég nedves voltam. most igen fura szaga van.

szombat este történt és most már (keddre) nem fáj ahogy pisilek de a sárga folyás és fura szag még most is meg van.

2013. nov. 19. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt véres pisilés gumi mellett,mire kiderült hogy a hüvelyváladék jutott a húgycsőbe és okozott gondot.ha most nem is ez lesz a bajod,szex után mindig próbálj meg pisilni!
2013. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!