Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy lányhoz azért nem közelednek mert túl "tökéletesnek" látják őt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ezt hiszi magáról, akkor inkább túl beképzeltnek látják.
2013. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Illetve vannak, akik nem közelednek, de hogy senki, olyan nincs!

2013. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én pl. úgy gondolom, hogy semmi esélyem nem lenne egy ilyen lánynál. Pedig ronda nem vagyok.
2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze van amikor a racionalitás győz. Ha meglátnám Hayden Panettiere-t az utcán és tudnám róla, hogy szingli akkor sem kezdeményeznék mert, ugyan már, járjunk a földön. :)
2013. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, én már több alkalommal megkaptam a férfi ismerőseimtől - kollegák, barátok -, hogy kivételesen olyan lány vagyok, aki "gyönyörű és okos" egyben. Mielőtt bárki jönne a ledegradáló szöveggel, megismétlem: ezt mások mondták, én nyilván sorolni tudnám külső-belső a hibáimat, de a jelek szerint a férfiak egy része mégis ezt gondolja rólam.


Nos, pont ezek a férfiak közül többen mondták azt is, hogy biztosan soha nem mernének hozzám közeledni, mert eszükbe sem jutna, hogy én leállok velük, meg biztosan nem kellenének nekem, nem vagyunk egy szinten kinézetre és hasonlók... Nyilván ezért nem is ők lettek a párom, hanem egy munkanélküli (mármint akkor az volt), mackós srác, aki nem tökölt azzal, hogy biztosan rá sem néznék, csak azért, mert egyébként nem tapadnak rá a nők.


Szóval, én elképzeli sem tudom, honnan jön ez az óriási sztereotípia, hogy kasztokra vagyunk osztva, és 1-10-ig berangsorolva, ahol 10-es férfi csak 10-es nővel jöet össe és így tovább. Az életben is rengeteg olyan párt látok, ahol azt mondom, hogy egy nagyon szép nő mellett egy teljese átlagos vagy csúnyácskább pasi áll, és mégis boldogok együtt, mert nyilvánvalóan az a férfi sem sírt, hogy nem fog majd kelleni egy jó nőnek sem...


Szóval érted, lehet itt sztereotipizálni meg olyan tévképzetek között élni, hogy a szép nők (és mér ez is emberfüggő, kinek mi a szép) nem kezdenek átlagos férfiakkal, de ennek az eredménye maximum az, hogy sosem lesz a csinos kolleganőd a feleséged, mert nem mertél még közeledni sem felé. Helyetted majd elveszi egy olyan szintén átlagos pasi, aki nem tökölt, hanem legalább megpróbálta.

2013. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, és mivel én nem vagyok ´tökéletes pasi´ ezért biztos nem lenne esélyem a lánynál.

22f

2013. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!