Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szép (több ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szép (több ember szerint), akkor miert van mégis az, hogy nem közelednek felé?

Figyelt kérdés

A szèpség igen szubjektív,tudom.

Az én esetemben arról van szó,hogy nem közelednek felém a fiúk..... Az ismerőseim mind azt mondják,mert túl nagyok az igényeim külső szempontbol,és én jómagam is szép vagyok... De ez nekem ellentmond,mivel ha tényleg csak ez lenne a 'problémám',hogy szép vagyok,akkor csak közelednének a fiúk.... A kérdésem összetettebb kicsit,tehát nem csak a kiírt kérdés,hanem az itt leírtak is...


2013. okt. 27. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát igen micsoda probléma hogy szép vagy.Vagy nem.
2013. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert félnek tőle.
2013. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te vagy Blanka?
2013. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert a szépségeddel vagy elfoglalva, semmi más.Az emberek megérzik az önimádatot, és attól menekül, gyerek felnőtt mindenki.
2013. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szép lányok belül romlottak, én kerülöm őket ösztönösen, de a ronda lányok sem jobbak, szóval minden lányt kerülök, nyugodj meg, sok fiú van így még, legyél leszbi. :D
2013. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű, rossz a híred, esetleg elmegy tőled a kedvük mielőtt megszólítanak. Pontosan mi minősül már nálad közeledésnek?
2013. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem szubjektív, hanem relatív, de tudom mire gondolsz.


hát ha neked túl nagyok az igényeid, az a rossz hír, hogy ezt sugárzod magadról a külső megfigyelők felé, és ez eltántorítja őket az ismerkedéstől. Hiába hogy nem mondod ki hogy mi az igényed, lehet látni rajtad :)

Ellenben az is lehet hogy nem mindenki szereti a pénzfaló nőket. (ha nem vagy az bocsáss meg!)


És ha "tényleg" szép vagy, az egyáltalán nem jelenti azt hogy minden fiú közeledni fog. SŐT! kevesebb...


Képzelj el egy szilvafát, ugye a legszebbek felül vannak...kinek van ideje felmászni rá, meg aztán útközben letörhet a gally...

na pont ugyanilyenek a nők is, amelyik szép az édes, és nehezen megszerezhető.


ha nincs más lehetőség, próbálj te fiúzni :D

még amúgy nem fordult elő hogy udvarolni próbált neked fiú, vagy csak szimplán beszélgetne veled bármiről?


ezek a lehetőségek vannak:

-szép vagy, van önbizalmad, nagy ego, mindenki fél közeledni

-szép vagy, nincs önbizalmad, nagy ego, senki sem közeledik.


én azt javaslom hogy mindig mindenhol az arany középút a legjobb. Lehetséges hogy ma este már beszélgettél a leendőbeli szerelmeddel, csak félsz magadnak beismerni, meg félsz h mások mit gondolnak hogy nem egy top1 pasival vagy...

2013. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert megijednek közelében.
2013. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vagy lehet, hogy közeledik feléd valaki csak te nem veszed észre. aztán mivel szegény srác nem kap semmi visszajelzést inkább elsomfordál.
2013. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy ronda vagyok,lehet sok minden,de egy biztos : hülye vagyok ,hogy ide kiírtam ezt a kérdést.

Az emberekből csak a rosszindulat árad..én próbáltam felvázolni a helyzetet,de mindjárt csak a legrosszabbat vonták le.

Aki értelmesebb választ küldött,annak köszi.

2013. okt. 28. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!