Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiúhoz barátilag, ha esetlegesen vonzódunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy barátkoztam egy fiúval még korábban, aztán tönkretettük a dolgot néhány félresikerült randival. Én nagyon megkedveltem közben őt és tényleg szeretnék a barátja lenni. Hogyan közeledjek felé úgy, hogy ne gondolja azt, valami többet szeretnék? Közben lehet, hogy még mindig vonzódunk egymáshoz, hiszen ezért kezdtünk el randizni. De, hogy nem jött össze sztem sokat jelent és most már talán lehetnénk csak barátok. Mit gondoltok? Tudtok tanácsot adni? Komolyan nagyon szeretném, ha lenne köztünk legalább valami haveri kapcsolat. Értékes és jó embernek tartom. Amúgy mindketten huszonévesek vagyunk.

2013. nov. 18. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mért sikerültek félre a randik?
2013. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, sehogy. Egy férfi nagyon kevés dolgot kaphat egy lánybaráttól. Gyakorlatilag csak kihasználjátok az ilyen férfiakat.
2013. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mint pár nem passzoltunk egymáshoz. Mások voltak az igényeink, elvárásaink. Ő ilyen ragaszkodós típus, mindent a barátnőjével együtt szeret csinálni, én meg szabadabb vagyok, nem szeretem ha állandóan egymás nyakán lógunk a pasimmal.

Miért adhat keveset egy lány, mint barát? Ezzel nem értek egyet. Egészen más baráti kapcsolat tud kialakulni fiú-fiú és lány-fiú között. Én úgy vettem észre, hogy az utóbbi felállás sokkal bensőségesebb. Persze csak lelki értelemben. Nekem vannak fiú barátaim és sokat jelentünk egymásnak. És a környezetemben többen vannak, akiknek a legjobb barátja egy ellenkező nemű.

2013. nov. 18. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van lány barátom, kettő.

De ők alapból a barátként indultak, mert amikor megismerkedtünk volt párjuk, és a közös érdeklődés miatt lettünk barátok. Amikor viszont párkapcsolat helyett lesz barátság az nálatok nőknél úgy néz ki, hogy párkapcsolatra nem kell, de megtartjátok, mert még hasznos lehet az illető. Jó lesz a srác például lelki szemetesládának, meg mondjuk beadandó író gépnek, stb. Amikor viszont neki van szüksége rátok, akkor sz@rtok a fejére. Hiszen ő a férfi, oldja meg a problémáit, meg a tiéteket is.

2013. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy mi randiztunk, de írtam, hogy előtte meg csak barátkoztunk (és nem volt egyoldalú). Nekem ekkor tényleg fontos lett ő, mint ember/barát. Egyáltalán nem akarom kihasználni. Én párkapcsolat helyett nem megtartom őt, mivel konkrétan már elvesztettem, hanem vissza akarom szerezni. Szóval időt és energiát fektetnék abba, hogy újra felépítsük a kapcsolatunkat. Egy lelki szemetesládáért nem küzdenék ennyit.
2013. nov. 18. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
És mennyire ment tönkre ez az egész? Szoktatok még egyáltalán beszélni?
2013. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy ideje nem. Viszont nem haragban váltunk el, utána beszéltünk még egy darabig. Szóval csak annyi, hogy úgy eltávolodtunk egymástól. De én úgy érzem még lehetne ezen változtatni. Csak azt nem tudom, hogy kezdjek neki, nem szeretném hirtelen lerohanni és persze azt sem, hogy félreértse szándékaimat. Mert ebben az esetben biztos nem lesz partner abban, hogy újból ismerkedjünk.
2013. nov. 19. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg elhívni valahova? Csinálhatnátok valami programot.
2013. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha vonzódtok egymáshoz és még értékes, jó embernek is tartod ezt a fiút, akkor miért nem jöttök össze? Inkább összejössz majd később egy bunkóval? :D
2013. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De megpróbáltuk és nem működött. Nem jártunk még, csak randizgattunk, de ennyi alapján is kiderült, hogy hiába van vonzalom, azon kívül nem passzolunk egymáshoz. Eleinte nekem is fura volt ez a helyzet.

Amúgy már hívtam, hogy üljünk be valahova kávézni és beszélgessünk, de arra csak annyit mondott, hogy persze majd, valamikor sort kerítünk rá. Szóval nem izgatta fel a dolog és nem találkoztunk, én meg nem mertem nagyon mondogatni, nehogy erőszakosnak tűnjek. Arra is gondoltam, hogy áthívom filmezni, de félek, hogy azt meg túl romantikus programnak tartaná. Nincs valami mást ötletetek?

Amúgy lehet azért nem akar találkozni, mert vonzódunk egymáshoz és úgy gondolja így úgysem lehetünk barátok?

2013. nov. 20. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!