Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ezután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ezután a heves csók után?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedjek ezután a csók után?


Egy nem is túl közeli, nem is túl távoli ismerősömmel részegen egymásnak estünk. Arra tisztán emlékszek, hogy csak csók volt, meg kicsi tapizás, de egy szórakozó helyen voltunk, más nem történt.

Még nem láttam azóta, viszont valamikor úgyis össze fogunk futni, mivel egy helyen tanulunk.

Mit csináljak?

Úgy érzem nagyon kellemetlen lesz nekem, mivel előtte semmi jelét nem adtam annak, hogy bejön nekem, mivel eddig tényleg nem is éreztem iránta semmit.

Tegyek úgy, mintha semmi nem történt volna?



2013. nov. 18. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
coptyad le
2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
szerintem igen tegyél úgy mint ha semmi sem történt volna..
2013. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg beszéljétek meg vele. Az persze megkönnyítené a dolgot, ha leírtad volna, hogy fiú vagy lány vagy. Így két opció lehetséges:

1. Ha lány vagy, viselkedhetsz úgy, mintha semmi sem történt volna, ha a pasi is ugyanezt teszi.

2. A fiú vagy, beszéljétek meg. A csajnak rohadtul rosszul esne, ha úgy tennél, mintha semmi sem történt volna.

2013. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány vagyok. De nagyon hülye érzés lesz akkor is úgy tenni, mintha semmi nem történt volna. Szerintem nagyon zavarba leszek, pedig ezen az estén én is tudtam, hogy nem akarok mást.
2013. nov. 18. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Játssz vele, csábítgasd, nézz rá kacéran :) A legjobb játék az életben :)
2013. nov. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!