Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak esélyt a srácnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a srácnak, vagy hagyjam ismét 'elfutni ' a lehetőséget?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok ,nem volt meg baratom , komolyan egy ket szemely erdeklodott irantam,de nem volt kolcsonos.....

Idonkent,nem tudom hogyan,de ismeretlenul irnak nekem facebookon,h szeretnenek engem megismerni,mert szimpatikusnak tunok.

Egy ket napja irt egy nalam egy evvel fiatalabb srac ,h nagyon megtetszettem neki a kepeim alapjan , van vele kozos ismerosom ,baratom ,es igy ramtalalt. Na de mar a beszelgetes eleje nem volt oszinte ,mert azt irta,hogy csak veletlen jelolt be,aztan kesobb bevallotta,hogy csak elakarta vhogy kezdeni velem a beszelgetest.....

Tobbszor irta,h nagyon megtetszettem neki.... Aztan irta,h barmikor hajlando velem talalkozni,csak szoljak ,o jonni fog..


Ez mind szep es jo,es jol esik,mett hazudnek ha azt mondanam,h nem..... De megis ketelyek vannak bennem, egyreszt ,hogy fiatalabb es az eddifi beszelgetesek alapjan nem ereztem a komolysagot ,ami lehet ,hogy nem baj ,csak nem tudom hova tenni,h ennyit dicser,es leirja,h o alapjaraton egy felenk fiu .......oszinten beszel ,ez pozitiv ,talan ez fogott meg benne. Kulsore igy egy ket kep alapjan,azt mondom ,h eselyes ,tehat rendben van ......



Ugy erzem,h az sem jo,ha hagyom elmenni a lehetoseget......

De nem tudom,h o most szamomra egy lehetoseg -e ,v hogy egyaltalan komolyan vegyem-e.....

Van egy srac,aki mar lassan negy eve tetszik ,es mar mar feladtam az egeszet vele kapcsolatban...de megis ott jar mindig a fejemben,de kozben tudom,h butasag ..........


Most adnom kellene egy lehetoseget ennek a sracnak,aki fiatalabb nalam ,es nem erzem elegge erettnek,de ugyanakkor tetszik az oszintesege.,es kulsore is tetszik ?


2013. nov. 18. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
találkozzatok, akkor fogod tudni magadtól is, h adsz e neki esélyt
2013. nov. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!