Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy srácnak hogy tetszik nekem és hogy szeretnék többet mint barátságot?

Figyelt kérdés
egy táborban találkoztunk és jóban is lettünk(beszélgettünk,nevettünk).majd utána közösségi oldalon is beszéltünk,de semmi különösről.(azt írta majd még beszélünk de azóta se irt,(2 hnap mulva irtam neki.láttam hogy látta,de nem irt).nem érzem úgy hogy nem érdekelném vagy nem akarna velem beszélni...egyszerűen nem tudom mi van . DE tényleg szerelmes vagyok belé ,tetszik belsőleg és külsőleg is. (azóta nem találkoztunk) Hogy mondjam el neki? nem akarok hülyének tünni :) <3

2013. nov. 16. 14:44
 1/3 anonim válasza:

Elöszőr is kérdezd meg tőle, hogy nem felejtettel téged és ha visszaír akk moond neki hogy nem-e találkozntok. Ha beleegyezik elmentek a megbeszélt helyre majd miután hazakészültök menni vald be neki hogy tetszik nekd.:-)

Én is így jöttem össze barátommal 2 éve (akivel még mindig együtt vagyok) csak nem táborban hanem egy lóversenyen.:-)

2013. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Tetszel nekem, és szeretnék többet mint barátságot." Így pont jó.
2013. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.válaszoló / igen de mi van ha ő nem így akarja .es akkor cikinek érzem magam :/
2013. nov. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!