Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal 'férfiak' miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal 'férfiak' miért ilyen 'töketlenek'?

Figyelt kérdés
Miért várják, hogy a nő hozza meg a lépéseket? Miért ragadnak le ott, hogy írnak kedves üzeneteket, facebookon üzengetnek, de elhívni találkozni már túl nagy dolog... gondolok itt a 20-23 évesekre főként...
2013. nov. 18. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 év alatt is:(
2013. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert a legtöbb lány b*szottul félreérthető.
2013. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Na ez fájt, hazamegyek megverem az asszonyt.
2013. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Amikor én elhívtam azt, akire azt hittem, hogy tök jól mennek a dolgok, és elhívtam egy esti randira, akkor még vissza se irt. És én 20 éves vagyok, ő lett volna az első, de ezután már eléggé meggondolom, hogy mit teszek és bátortalanabb is lettem. Talán ezért ilyen a "mai férfi" társaság.
2013. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem nevelik beléjük a férfiasságot. Egyenlő bánásmód eredménye, a férfiak nőiesednek, a nők férfiasodnak.
2013. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a lányok azok, akik nem akarnak randizni jönni... (netes ismerkedésre gondolok)
2013. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki az. Engem állandóan visszautasítanak és a tököm tele van már vele őszintén.
2013. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert ha igazi férfiként viselkedne és adna két pofont akkor is sírna a szád.
2013. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mit gondolsz miért? Azért mert rengeteg fiatal csaj bunkón utasít el, és ez eléggé elveszi az önbizalmat. Hát ezért. És nem tudom miért olyan nehéz egy lánynak is tenni azért, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz. Gondolom te sem mered meghozni a lépéseket, ezért írtad ki a kérdést, szerinted a fiúknak könnyebb?
2013. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlanok. S különben is ők még csak fiúk. A férfiak harminc fölöttiek.
2013. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!