Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a mai fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai fiatal lányok azért nem akarnak gyereket, mert nem akarnak kitermelni egy hulladék generációt, vagy pusztán azért, mert kényelmetlenség lenne nekik a gyerekszülés/nevelés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 22:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudom basszus, de egy nő igenis akarjon gyereket, mert attól nő egy nő, hogy anya akar lenni majd valamikor.

Szóval erre én is kíváncsi lennék.

2013. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
mert én igy elgondolkoztam rajta, hogy milyen apa lennék. És arra jutottam, hogy engem eltoltak a szüleim, akkor én is el fogom a saját gyerekemet, ugyhogy inkább nem is vállalok gyereket.
2013. nov. 11. 22:21
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
Ajánlom neked Fankadeli-Álmodtam című számát.
2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

#1 :D :D :D


Majd én eldöntöm, mit akarok és mit nem. Gyereket nem, nincs meg az idegrendszerem hozzá, félő lenne, hogy 1-2 hónap után rágyújtom a házat a gyerekre és a férjemre is.

2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Mert manapság az a divat, hogy 30 előtt nem kell gyereket szülni. Ami tök hülyeség, csak mindenki a karriert meg a pénzt hajszolja. Aztán mire 30 lesz rájön, hogy az álomlakás meg a biztos háttér nem jött össze, vagy ha mégis, nem lett tőle boldogabb. Közben pedig lehet, hogy van egy rakat adóssága már, mert felelőtlen is.


Oké, ez csak egy hülye történet, de sajnos sok ilyen van.

Manapság azt látják mindenhol, hogy fiatalon bulizni kell meg szórakozni és nem is éltél, ha ilyen nem volt neked. Ami szintén ostobaság, de ezt nyomja mindenki, a médiát beleértve persze.

2013. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Minden ökör gyereket szül sajnos. ÁLLÍTSUK MEG A TÚLNÉPESEDÉST! Ha rajtam múlna vissza is fordítanám!
2013. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
EZZZZZZAZ :D megvan a jövöbeli macskákat etető magányos kisnyugdijasunk:D
2013. nov. 11. 22:22
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Egy nő nem attól nő, hogy gyereket szül, kedves első! Nehogy már annyi legyen az életünk, hogy gyereket szülünk és felneveljük, kedves 1-es!


Én nem akarok gyereket azért, mert kényelmetlenség lenne szülni, nevelni, nem szeretem a gyerekeket, plusz erre a világra nem is érdemes.

2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
#5 Nem bulizok és nem hajszolom a pénzt sem, mégsem akarok gyereket, ez nem ettől függ.
2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Egy nő nem attól nő, hogy gyereket szül, kedves első! Nehogy már annyi legyen az életünk, hogy gyereket szülünk és felneveljük, kedves 1-es!


Én nem akarok gyereket azért, mert kényelmetlenség lenne szülni, nevelni, nem szeretem a gyerekeket, plusz erre a világra nem is érdemes.

2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!