Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha besárgul a szemem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha besárgul a szemem, mert van egy kis gondom. Lányok titeket ez nagyon zavarna?

Figyelt kérdés
Próbálok mindent megtenni, hogy ne sárguljon ,de nem mindig tudok.
2009. nov. 19. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez májbetegségre utal ami fertőzhet is zavarna.
2009. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem az irígység.
2009. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna engem egyáltalán, de a magad érdekében menj el orvoshoz, mert lehet, hogy tényleg a májaddal van valami gubancs, mert annak a jele a sárgulás...
2009. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a kis gond gilbert kór? Én is az vagyok, eddig semmi gondom nem akadt a lányoknál. Régebben mikor még piáltam volt, hogy nagyon sárga volt, meg erre jött még az, hogy buli miatt fáradt voltam, az még rátett egy lapáttal. Ha rendszeresen eszel, mármint napközben többször kevesebbet, meg kipihened magad minden este, akkor minimálisra tudod csökkenteni. Mióta nem iszom, és az alvásom is beállt egy jó rendszerre, alig sárga nekem, ma akkor, ha éhes vagyok.
2009. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a végén a ma egy max akar lenni
2009. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen Gilbert kór és figyelek evésre is meg h pihenjek eleget , de akk is szokott kicsit látszani. Ja és nem ferőző.
2009. nov. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!