Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben látszik/zavaró az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben látszik/zavaró az aranyér?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, életem legcikibb problémája.. csak azért merek róla beszélni mert úgyis névtelen oldal.. Naszóval. A kérdés egyértelmű.. Én vagyok a lány. Elég kicsi, de azért külső (az aranyér). Lehet azt látni olyankor? Vagy csak ha orált akarnak nekem csinálni? Hogy van ez, légysz segítsetek nagyon félek hogy emiatt kinevetnének vagy valami. :'(
2013. nov. 19. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj :)
2013. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan nagyon félek már azt tervezem hogy örökké szűz maradok ha nem múlik el. :'D :(
2013. nov. 19. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne tervezz :) En pl akkor is szeretnélek ha egy lábad hiányozna!
2013. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Mondjuk én férfi vagyok, néha nekem is kijön, de nem zavaró.
2013. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tényleg? Akkor nem nevetnétek ki és hagynátok ott? Komolyan ettől félek. :'D Anált persze nem tervezek.


És látszani mennyire látszik? Vagy csak akkor, ha, khm.. széthúzom a fenekemet? Nincs nagy fenekem szóval lehet hogy nem takarná el alapállásban? Ha terpeszbe rakom a lábam mondjuk orálhoz akkor mennyire? Éés bocsi a rengeteg kérdésért ha már a felére választ kapok boldog leszek. :'D

2013. nov. 19. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislány és mi van ha latszik?:)En párodként meg jobban szeretgetnélek és óvnálak ez miatt!
2013. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor látszik? :'( Lehet hogy az én 'barátom' (extrákkal:D) nem díjazná annyira.. :S
2013. nov. 19. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják észrevenni. Én legalábbis sosem néztem a lányok ánuszát orális szex közben. :D De engem nem zavarna, ha normális a barátod el is mondhatod neki nyugodtan, nem kell szégyellni, bárkivel előfordulhat.
2013. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem ő sem fogja nézni.. :D Köszi a választ. :) Remélem nem lesz baj.
2013. nov. 19. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Mintha az egyik ex csajom szavait olvasnám..

Ő is pont így stresszelt ezen a problémán, én meg pont ugyan így nyugtattam mint most téged, mert semmi okod az aggódásra, nem ciki, nem fog látszódni alap helyzetben, kinevetni meg a "normális" fiúk nem fognak.

Amúgy meg kezeld, és valamennyire vissza húzódik idővel, az exemnek is fél év alatt elég jól helyre jött..

2013. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!