Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randira akarok hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira akarok hívni egy lányt, de elcsúfított a fodrász. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

A szokásos,1 centi helyett 5-öt vágó fodrászba futottam bele,jól megkopasztott.Most gyönyörűen kijön az elálló fülem,a keskeny arcom és a kerek fejem,mert nem takarja semmi..

Halasszam el ezt a randira hívást,ugye?

17/F


2013. nov. 19. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
És gondolom amikor végzett vele megkérdezte megfelel tetszik jó lesz? azt mondtad persze jó mennyivel tartozok piff paff kifizeted és amikor ki jöttél káronkodtál magadba mint atom hogy jól elbaszta most csinált nekem egy golyó fejet és mit mondtam volna rá hogy jólesz-e nem bazzmeg ragaszd vissza a hajam istenem mit mondtam volna így volt vagy nem így volt?
2013. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha te pocsékul érzed magad a bőrödben, akkor halaszd. Az meglátszik az emberen.
2013. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első,nyugi.

Kettes.hát tényleg elég sz*rul érzem magam..

2013. nov. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!