Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a pasiról, aki így fogalmazza meg az érzéseit?

2013. nov. 19. 21:43
 1/7 errre ***** válasza:
81%
az, hogy szerintem mindenkinek ALAPBÓL így kellene fogalmazni, csak sok sajnos a tanulatlan paraszt, tehát EZEN csodálkozol...mintha ez megváltás lenne.
2013. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy nagyon intelligens, okos srác. Teljesen rendben van. Látszik, hogy nem egy üresfejű bunkó.
2013. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szimpatikus:)
2013. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Írónak mindenképp jó lenne. :)

Látszik hogy intelligens és igazából kinek mi jön be.

2013. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szívesen megismerkednék vele. Érdekes a személyisége. De sajnos már van barátnője. :/
2014. jan. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó fej srác lehet,egészen jól ki tudja fejezni magát,és nem egy tipikus mai bunkó gyerek.

Hasonló vagyok én is,de feleslegesen úgy érzem.A mai nőknek nem ez kell,és hiába vagyok ilyen még csak esélyt sem adnak akár csak egy beszélgetésre vagy bármire. :/

22/F

2014. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy a mai nőknek nem ez kell! Én is szívesen megismerkednék egy ilyen mély érzésű, intelligens sráccal!
2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!