Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkületem van, elkezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületem van, elkezdetem tágítani a bőrt, lankadt állapotban már tök lazán, fájdalom nélkül csúszkál, merev állapotban viszont még feszül, de ott is van javulás, merjem merev állapotban a makk mögé húzni a bőrt?

Figyelt kérdés

Nem fog ott maradni, tehát nem lesz belőle parafimózis?

f/18


2013. nov. 20. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el inkább orvoshoz.
2013. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Menj el urológushoz, sok ilyet látott már, fog tudni segíteni.

Amúgy a "tágítás" fordítva is elsülhet, mert apró (nem látható) sebek keletkezhetnek, amik hegesedés után még szűkebbé teszik.

2013. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Go orvos! Ne szégyelld, az urológusnak ez mindennapos téma
2013. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésre valaszoljatok :) orvos nélkül akarom megoldani
2013. nov. 20. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Láttatlanban távgyógyítás pár topikkal arrébb van. Amúgy jobban hiszel egy idegennek, aki még csak nem is látja a konkrét helyzetet, és talán nem is ért hozzá, mint egy orvosnak?

Akkor húzd nyugodtan, nem lesz semmi gond. :DD

2013. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott maradhat, elszoríthatja a vérkeringést... értem én, hogy orvos nélkül akarod, de nem fog menni. Ha mást nem, krémet adhat rá, az is segíthet.
2013. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már eddig eljutottál, akkor inkább lazíts még rajta. Aztán ha már kellően laza azt te is tudni fogod.
2013. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!