Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek feláll kb 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek feláll kb 5 percig de nem csinál semmit. Nem veri se semmi . Attól még jöhet belöle az ondó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Úristeeen ... -.-
2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyesmiről kóros esetben, amikor még orgazmus sem szükséges a magömléshez. És van olyan aki képes pusztán mentálisan eljuttatni magát az orgazmusig, és megtörténik a kilövellés. Ez utóbbi érdekelne engem is, hogy hogyan csinálja :D
2013. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2013. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak előváladék
2013. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy doki válasza. Egyértelműen kóros esetre reagál.

2013. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló gondom van de én elélvezek csak nehezen kb 20 -25 perc is kell és utána is nehezen lankadok le nekem van spricc de utána méd sokáig folyik nekem is van hogy utxán spontán merevedésem van zavar hogy látszik volt már kellemetlen szitum 19F
2015. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!