Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy a spermám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van, hogy a spermám besűrűsödött, szinte darabosság vált?

Figyelt kérdés

Eddig klasszul spriccelt, normális volt, egy ideje sűrűbb állagú lett, olykor szinte több, zselés állagú túrós darabok is vannak benne. Nem spriccel ki, hanem csak kifolyik.

(bocsi a béna megfogalmazásért, de nem igen tudom leírni értelmesebben)



2013. nov. 18. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a kevés folyadék bevitel tud ilyet csinálni. Nincsen meg a napi 3 liter folyadék.

Leves/tea/viz bevitelt próbáld meg fokozni, aztán elvileg egy hét múlva elkezd higulni.

2013. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál több vizet!
2013. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezek a problémák állhatnak fent:fertőzés pl.prosztata gyulladás,,,vérellátási zavarok,,,hormonhiány,,,genetikai rendellenességek,,,toxikus ártalmak:alkoholegyes gyógyszerek,dohányzás,,,,,,ha nem javulna a helyzet,akkor keress fel egy urológust vagy egy andrológust
2013. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szavatosságot a zacskó hátoldalán...
2013. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!