Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szerintetek is csúnya, visszataszító?

Figyelt kérdés
A combomat nem borotválom,mert puha apró szőke szőr van rajta.Testnevelés órán azonban kiröhögtek és igénytelennek tartottak.
2009. nov. 19. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem visszataszító, inkább szedd le.
2009. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

a lányt mindenhol csupaszon szeretem...

18F

2009. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha Téged és a barátodat nem zavarja,akkor mások beszólásai miatt ne szedd le! Vajon rajtuk minden tökéletes?Én lesz..rnám őket.
2009. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, és tényleg annyira nem észrevehető akkor hagyd. Elvégre tél van, max tesiórán látszana. Egyébként meg ha úgydöntöd hogy leszeded, akkor semmiképpen se borotvával. Nekem is szőrös egyébként, de jobban észrevehető mert sötétebb, mondjuk pihés de akkor is. Majd most fogom leszedni. :)
2009. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezzeten szeretem,ha egy lányon minimális,tényleg puha szőr van,akár a combján,alsó hátán,a karján. Leszögezem,nem sötét ordas szőrzetre,hanem ahoyg irtad,kicsi,lehetőleg világos pihékre gondoltam. Szerintem tök izgató,semmi baj vele. Én pont fordítva,a tiszta csupasz szoli csajoktól hányok,mint a műanyag komolyan. Ne szégyeld a természetességet,van olyan srác aki értékeli. Aki kinevet ilyenért az meg ugyis b@lfasz,ne foglalkozz vele;)


21/F

2009. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!