Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Barátnőtök kapna szülinapjára egy tangát ami valami vicces kép vagy felirat van?

Haragudnátok érte?Ja és persze egy pasitól, akivel csak barátok....


2009. nov. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok akkor nincs gond.
2009. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eslő válaszát kiegészíteném azzal, hogy feltéve, hogy nem mutatja meg neki felvett állapotban
2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ha holnap este kurv*anyázás meg verekedés lesz az a ti hibátok mert elmentem és megvettemXDXDXD
2009. nov. 19. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nana, tőlünk csak azt kérdezted, mi mit szólnánk hozzá, nem azt mondtuk, hogy ezen senki se akadna ki - szóval ne fogd ránk, ha bajod lesz :D

De ne legyen :P

2009. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lesz,legalábbis ezzel kapcsolatban biztos nem:)

Csak hülyültem:)

2009. nov. 19. 19:53
 6/6 anonim válasza:
Én biztos kérdőre vonnám miért ont tangát kapott tőle,talán finom célzás vagy mi!?
2009. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!