Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez lehet érdeklődést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez lehet érdeklődést keltő? Úgy értem ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval egy lánynak lehet ,hogy tetszem és érdekelne hogy ti mint lányok miként reagálnátok arra ha "kiderülne" ,hogy 17 évesen pilóta vagyok...és közforgalmi pilóta akarok lenni.Mit reagálnátok?
2011. szept. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy hazudsz kuttya!
2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pilóta vagy? Mely típusú gépekre van vizsgád?
2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak vitorlázókra...de 1-2 éven belül lesz movitra utána meg motorosra is.
2011. szept. 17. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az igen :D De csak így ennyi. Csak azért mert pilóta vagy nem feltétlen leszel számomra érdekesebb.
2011. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem 16 vagy? :D Mert akkor lehet, hogy ismerlek. :D


Egyébként ez a tény önmagában nem jelent túl sokat. Szóval nem az erős dicsekvés a legjobb szerintem, de próbáld meg. :D


15/L

2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok 16:) és nem akarok vele dicsekedni sem megpróbálni csak szimplán kíváncsi voltam a reakciókra:)Inkább az érdekelt hogyan reagálnak rá az emberek ez amolyan kutatás volt a részemről egy érdektelen kérdés mögé bújva!De természetesen ettől függetlenül nem kamuztam...
2011. szept. 17. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól nem tűnsz ki a tömegből hogy engedélyed van egyes típusú repülőgépekre. Bárki megcsinálhatja, csak pénz kell hozzá. Meg persze az hogy érdekelje. Nekem pl. nem kéne mert nem érdekelnek a repülőgépek, és ha valaki azzal dicsekedik hogy neki erre, meg erre van engedélye szerintem ez egy szánalmas dolog. Csak sajnálni tudom az ilyen embereket. Annyi örömük van az életben hogy hencegnek a cuccaikkal, amit egyébként bárki megszerezhet. Persze ez rád nem vonatkozik, ha nem akarsz dicsekedni vele. Én ezt gondolom az olyan emberekről, akik dicsekednek.
2011. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!