Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársal való járás/randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal való járás/randizás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2013. nov. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szar volt:D
2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még időben leálltam,de azóta is jóban vagyunk.
2013. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig mindenkitől azt hallottam, hogy nem érdemes osztálytárssal kezdeni, mert túl sok időt töltötök együtt úgy, hogy mégsem vagytok együtt. Hiszen suliba napi 7-8 órában együtt vagytok, de mégsem. Ezenkívül is találkoztok, mert egy kapcsolatnak ez a lényege, de az meg már lehet, hogy túl sok lesz. Na meg a másik, ha szakításra kerül sor, az utána kínos lehet.


Most már én is értem, miért mondják ezt. Én jártam az egyik osztálytársammal, de még időben szakítottunk, így végül is nagyobb lelki sérülés nélkül tovább léptünk mindketten. Viszont szakítás után a következő 2 hét pokoli volt. A fiú szakított velem, de teljesen kifordult önmagából, alig beszélt valakivel az osztályból, ha mégis, akkor is flegmázott és bunkó beszólásokat engedett el. Én pedig összetörtem egy kicsit, és rossz volt, hogy minden nap ott van mögöttem. De aztán sikerült túllépnünk rajta és most egész jó, baráti kapcsolatunk van.


Viszont hátránynak tartom még azt, hogy amit szakításkor mondott, nem tudom elhinni, mert számomra felfoghatatlannak tűnik és azt sem tudom, hogy tényleg ez volt az oka a szakításnak, vagy esetleg az, hogy osztálytársak vagyunk...

2013. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokan avval jönnek, hogy ne járj osztálytársal, mert ha szakítotok így megy úgy lesz... Szerintem ez hülyeség. Minek egyből csak a rosszra gondolni???? Én is összejöttem osztálytársammal, 1 hónapig eggyüt is voltunk. kb 2 hete szakítottunk, és ő szakított. Én túlléptem rajta elég hamar.. Úgyanúgy beszélgetek vele suliba mint eddig, annyi, hogy facebookon már nem beszélünk..
2013. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!