Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is unjátok már, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is unjátok már, hogy itt szenvedünk gyk-n ahelyett, hogy normális életet élnénk?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok, akik csak vàlaszolgatni jàrnak ide meg van normàlis pàrkapcsolatuk, hanem azokra, akik a napjuk nagy részét itt töltik, mert nincsenek baràtaik, és nagyon tàrstalanok, magànyosak vagyis defektesek kissé. Mert én olyan sokszor gondolok arra, hogy bàrcsak tudnék vàltoztatni az életemen és itt hagynàm a francba ezt a kur.va oldalt és élném az életem. De valami mégis ide làncol, akàrmennyire is utàlom màr az itteni embereket meg a hülye kérdéseiket. Habár tudom, hogy én sem vagyok jobb nàluk. Nem sajnàltatni akarom most magam vagy kötekedni, csak érdekel, hogy màs is érez hozzàm hasonlóan?
2013. nov. 20. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mostanában Fifázni szoktam, ott vannak barátaim.
2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Most pontosan ugyanígy érzek és éppen a "mindenki bekaphatja" mentalitás tört rám. De mi mást tehetnék, minek menjen le kóvályogni a kihalt városba egyedül?
2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé unalmas és gáz is egyben, hogy szűztinigyökerekkel van tele az oldal.
2013. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Heti sok edzés, buli, munka. Nem unom!
2013. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a lehető legnormálisabb életet élem :) A gyk már csak kiegészíti a tökéletességet :D
2013. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na jó,de milyen az a normális élet?Manapság normális embert is nehéz találni,nem hogy még normális kapcsolatot.Pedig a normális kapcsolathoz szerintem szükség van arra,hogy normális legyen a párod.
2013. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem van életem szerencsére, haverjaim is, edzőtársaim, amíg egyetemista voltam, ott is körülvett egy közeg. Ez az oldal plusz lehetőség az ismerkedésre, a különböző sorsok, emberek megismerésére, akár kérdésre válaszolván, akár, ha mindenki nyitott rá a felek közül, privátban. Erősítsd magad, és emeld ki fejben, hogy miben vagy jó, arra fókuszálj és kezd magaddal valamit. Akár csak napi szinten foci, futás, erősítés, vagy inkább menj valahová, ahol van egy közösség. Lehet ez egy olvasó klub is. Rajtad áll az életed :) Nehogy már az oldalhoz kösd a rossz sorsodat...
2013. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem szenvedek, csak tényleg ide köt valami K/U/R/V/A ERŐ ehhez a K/U/R/V/A oldalhoz..:/
2013. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na igen, kérdező, pontosan leírtad. :D
2013. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!