Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak miért a pávák jönnek be?

Figyelt kérdés

Az legtöbb csajnak a pávák jönnek be.. Mi a tökömért van ez? Mi a tököm jó az ilyen divatmajmokban? [link] és miért nem állnak szóba az ilyenekkel? [link] Ha szóba is állnak kb 20 perc után kocc van...

Azt hiszik, hogy ha bagóznak, isznak 15 évesen, meg úgy öltöznek, mint a b#zik, akkor menők lesznek vagy mi? Ezek is hogy az anyjukba néznek ki?

[link]


Vagy egyszerűen én vagyok ilyen fogyatékos és már ez az átlag, ez a divat? Miért nem lehet normális vagy elegáns férfi ruhákba járni?


Még mielőtt jönne a sok leszóló szöveg, a normális kategóriába tartozom és nem, nem vagyok ronda gyerek, nincs nő problémám csak szimplán felb*sz ez a dolog.



2013. nov. 18. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem mindenki az ilyenekre bukik, csak meg kell találni azokat:)
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Hollók jönnek be :P
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindenki, de azok meg olyan ritkák, mint a fehér holló.
2013. nov. 18. 21:41
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
hát, igen:)
2013. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a normális srácok jönnek be. De azért úgy öltözzön, ami jól áll neki. Mondjuk nekem egy fekete gatya meg egy kockás ing nagyon tud tetszeni :)


Amúgy tényleg eléggé eldurvult már a helyzet. Talán csak az egész arról szól, hogy megmutassuk milyen gazdagok vagyunk...

Azért nem szólok le senkit az öltözködése miatt, mert hát ha neki tetszik.. rendben.

De igazad van, ha van cigi, pia, minden héten buli, meg színes "menő" szerkó, akkor menők. :/ persze vannak kivételek

2013. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy a 2. képen miért lenne páwa? Mert ingben van vagy mi a pina
2013. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

6: a kérdező előtte írja, "és miért nem állnak szóba az ilyenekkel?"

és arra utal a kép. azt tartja normálisnak :)

2013. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem páva a 2. csak rosszul másoltam be a linket és szarul fogalmaztam. "és miért nem állnak szóba az ilyenekkel?" Ez akart a normális gyerekhez menni.
2013. nov. 18. 21:45
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert Ádám bátyám, pávát látván, száját tátván pávává vált.
2013. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
En utalom az ilyeneket. Foleg az 1.-t. Az nagyon durva... Amugy en szemely szerint imadom azokat az embereket, akik oltonyben jarnak, csak az a baj, hogy arra meg varnom kell, mert 15-16 eves sracok nemigen hordanak oltonyt:( Az ilyen pawa diszb*zikat meg ahogy tudom kerulom.:)
2013. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!