Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál sosem szólal meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál sosem szólal meg a jelzőberendezés, amikor "normális pasi" van a közelében?

Figyelt kérdés

Gondoltam, felteszem ezt a kérdést, mert ezt sosem értettem. A lányok egyik leggyakoribb problémázási forrása, hogy "nincs egyetlen normális pasi sem!"

Csakhogy az úgynevezett normális fiúk, férfiak ott vannak a szemük előtt, nem egy külön világban élnek. sokukkal találkoznak, beszélgetnek, ismerik/megismerik őket. Érdekes módon azonban nagyon gyakran sosem akarják észrevenni őket, ehelyett mindenféle agyhalott, zavaros fejű egyénnel szenvednek.

Ezért jutott az eszembe a kérdés, hogy vajon soha, egyetlen pillanatra sem fordul meg a fejükben, hogy "itt van, akire vártam, majd a szememet nem szúrja ki?!"



2013. nov. 20. 21:51
 1/10 zotanbro ***** válasza:
a 100. megült f4sz után kapcsol csak be :D
2013. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben megszólal bennük, miután már eleget szenvedtek. A helyzet az, hogy ezek a srácok gyakran "elbújnak", vagy a lányok szimplán unalmasnak és lúzernak tartják őket (tisztelet a kivételnek). Plusz ugye az ösztönöket hamarabb beindítja egy "rosszfiú", mint egy "jófiú". Meg hát ugye nem ártana ismerkedni, beszélgetni sem, amire sok felszínes, ostoba liba nem képes, bár úgyis kiderül róluk, hogy mennyire sötétek.
2013. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés is és az első válasz sincs messze az igazságtól szerintem :D
2013. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én például lányként úgy látom, hogy a másik oldalról sem könnyű ez a helyzet. Nem mindig olyan egyszerű megtalálni a normális pasikat. És még ha sikerül is, és azon kapom magam, hogy jééé végig itt volt az orrom előtt, akkor is esélyes, hogy pofára esek.


Az utóbbi pár hónap tapasztalata számomra az volt, hogy az igazán rafinált fiúk nagyon is jól tudják, hogy melyik csajt, hogy tudják befűzni. Ha épp egy nem üres fejű liba tetszik meg nekik, akkor azt is tudják, hogy többet érnek, ha normálisan viselkednek, mintha magukat adják. ez viszont ki fog derülni és akkor nagy csalódás lehet a vége.


És ezzel nem általánosítani akartam, csak arra próbálok rávilágítani, hogy bizony vannak ilyen rafinált fiúk is. Emiatt pedig, ha csalódnak a lányok a "normális" pasikban, illetve csak normálisnak hitt pasikban, nehezebben fogják utána észrevenni a tényleg értékes pasikat.

2013. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál..ez a jelzőberendezés már rég elromlott náluk, szerinted meg akarják javíttatni?:D perszeeeee....:D

Félre jelez nekik, csak a balherék meg a "teszem a jót" fiúk kellenek nekik..;) Persze,tisztelet a kivételnek,mert van!(csak egyre kevesebb:( )

2013. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez valószínű azért lehet, mert a rendes fiúkból általában hiányzik az a plusz, ami miatt potenciális partnernek tekinthetők.
2013. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"vagy a lányok szimplán unalmasnak és lúzernak tartják őket"


Jellemző, hogy manapság a pozitív tulajdonságoktól lesz lúzer valaki. :(

2013. nov. 20. 22:30
 8/10 A kérdező kommentje:
22.12, erre azt mondom, hogy tudomásom szerint ti nagyon jók vagytok a srácok leinformálásában. Ha kétségek merülnek fel, nyugodtan utánanézhettek az eddigi ténykedésének, nincs megtiltva. :)
2013. nov. 20. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
"jelzőberendezés, amikor "normális pasi" van a közelében?" xD Az én bnőim észreveszik hidd el ha helyes egy fiú, utána a többi nem igazán érdekli őket... mármint van egy csaj aki szerintem egész BP-n ismeri az összes helyes(eb) fiút #.# Amúgy érdekesen fogod fel mert első látásra nem szerethet egy ember bele a belső tulajdonságaiba! szóval de megszólal a "helyes fiú detektor" ><
2013. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Az én bnőim észreveszik hidd el ha helyes egy fiú, utána a többi nem igazán érdekli őket... mármint van egy csaj aki szerintem egész BP-n ismeri az összes helyes(eb) fiút #.# Amúgy érdekesen fogod fel mert első látásra nem szerethet egy ember bele a belső tulajdonságaiba! szóval de megszólal a "helyes fiú detektor" ><"


A kérdés pont nem erről szól!

2013. nov. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!