Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bartimues kérdése:

Érdekelne a véleményetek, hogy ti mit hogyan csináltatok volna, ilyen helyzetben illetve, hogy jól döntöttem-e?

Figyelt kérdés
Nos külföldön élek és amikor otthon voltam, találkoztam egy lánnyal akibe beleestem. Nem mondtam el neki, hogy mit érzek iránta mert már csak pár napom volt, hátra a vissza útig. így hagytam mert úgy gondoltam, hogy párnapos kalandért nem éri meg és elcsábítani sem akartam ilyen okból kifolyólag, mert nem akartam, hogy ugyan úgy érezzen irántam hosszú távon ahogy én ő iránta.Válaszotok illetve a véleményetek a döntésem helyességével előre is köszönöm ! :)

2013. nov. 20. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Ooohhhh.....milyen romantikus(: szerintem helyesen döntöttel...a helyedben en is igy döntöttem volna...azthiszem.
2013. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!