Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, mit csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit csináltatok ilyen a helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal egy jó ideje. Apróbb jelek. Eltévedt sms üzenetek stb. Tudom is , hogy kivel csal. A munkatársa . A hálónkból már kiköltözött és jó régóta nincs közöttünk semmi , ill ritkán. Előszőr hivatkozott orvosra , betegségre , fáradtságra , most pedig azt mondta , hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Ami nagyon zavar , hogy tudom és nem tudom bizonyítani , mivel magán házban dolgoznak , nem mennek sehova , ill a város nagyon jó erre , hogy nem buknak le . Magánnyomozóra nincs pénzem. Tudom , hogy semmi értelme a házasságunknak , mert a bizalom már régen elveszett , de fáj , hogy legalább kiderülne , hogy igen igazam volt , van . Majd lehet később ...csak ki kell mindent várnom ! Mindenesetre fáj !!!!Sokszor érzem , hogy írok a nőnek , vagy a férjének , de nem akarok az ő szintjükre lesüllyedni. Ill egyszer már megtettem és akkor a nő megmondta nekem , hogy mindenki így él nem szabad nekem ilyen kockásan gondolkozni. Ezek után mit akarok én !! Nyugalmat és azt , hogy a férjem menjen el és hagyjuk egymást mert nincs bizalom !! Hinta van! A férjem hintáztat! Mert én hagytam !!!
2012. nov. 14. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
minek a nyomozó,meg a lebuktatás ha pontosan tudod?
2012. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 betlindis ***** válasza:
hagyd a p,csába az egészet. embert dobd ki otthonról záros határidőn belül és kezdj új életet.
2012. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy tudsz mindent a megcsalasrol a norol hogy ki ő, és hogy csak az érdekel miért tette?


Ha belesetal a csapdába magyarázkodni kezd meg ilyesmi. Ott a bizonyitekod


Nekem egyszer bejott

2012. nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz bizonyítgatással. Rúgd ki. Nem fog csodálkozni. Mi tart vissza? Ez így nem élet!
2012. nov. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodt hangon kérdezd meg tőle,hogy nem unja még a színészkedést?Azért,mert nő vagy,nem vagy vak sem,hülye sem,anno nem csak a szépséged miatt vett el,most sem nézzen madárnak.Te viszont csalódtál benne,egy gerinctelen hazug ember vált belőle,aki alkalmatlan a párkapcsolatra,nincs szükséged így rá.Ő éli az életét hazugságokkal,megalázva téged és semmibe véve a család fogalmát,Te is vágysz a boldogságra,csak Te különb vagy,nem mellette mással,hanem majd idővel nélküle...X év után tartson annyira tiszteletben,hogy vállalja fel,lássa be,hogy nem ezt érdemled.
2012. nov. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!