Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel 15-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel 15-16 éves lányokat ha nem vagyok sem szép sem okos sem izmos és még csak gazdag sem?

Figyelt kérdés
Csoró gyári munkás vagyok, ötletek? 21f

2013. nov. 20. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért akarsz 15-16 éveseket, ha te 21 vagy? Könnyű préda, mi? Szánalmasnak tartom ezt, de egyszerű az egész. Legyél egyéniség.
2013. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legyek egyéniség? Hogyan?
2013. nov. 20. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
tegyél érte h gazdag sportos okos legyél:)Kapard ki magadnak a gesztenyét...nem rinyálni kell!
2013. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél egyedi. Ne legyél birkaszellemű. Nekem legalábbis ez jön be.
2013. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy gazdag? Egy valódi szerelemben ez nem számít. Nem vagy szép meg okos? Hallottál már olyanról, hogy belső értékek?
2013. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha tanulsz, lehetsz okos, ha edzel lehetsz izmos, és akkor 2 kilőve :) De miért pont 15-16?
2013. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minél fiatalabb anál könyebb felszedni nem?
2013. nov. 22. 00:31
 8/8 anonim válasza:
Hááát... A mostani 15-16 éveseket inkább ilyen parfishajú "cukifiúkkal" látom. De mindig vannak kivételek. Szerintem a saját korosztályod megfelelőbb ismerkedés céljából. Ismerek egy srácot, aki se nem szép, se nem izmos, se nem gazdag, de mégcsak nem is okos, de mégis jól megy neki az ismerkedés, sőt irigylem is. Szerintem az önbizalma miatt, vagy a szövege miatt nem tudom. De akkor sem a külseje miatt, mert mégcsak márkás cuccai sincsenek.
2013. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!