Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy olyan srácot, aki már fél éve nagyon szerelmes belém? Nekem is bejön, de én ( még) nem vagyok szerelmes

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy sokat együtt vagy vele, kéred tőle, hogy lassítson kicsit és ne mutassa ki annyira a rajongását és akkor, ha már elég szimpatikus számodra kapcsolatba lépsz vele. Nem kell szerelem ahhoz, hogy valakivel kapcsolatot kezdj, az majd utána alakul ki. Kölcsönös vonzalom és szimpátia kell, később dől el minden.
2013. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz valóban több időt kell együtt tölteni...

Tudniillik, van a fellángolás, ami első látásra is kialakulhat. De ez nem szerelem! És van az, ami akkor alakul, ki amikor sok időt töltötök együtt és szép lassan, de egyre erősebben és biztosabban kialakul. Amikor folyton a társaságára vágysz és minden második gondolatod körülötte forog. Ez a "rózsaszín köd", ha úgy tetszik. Na EZ a szerelem. Később elmúlik és ha tényleg összepasszoltok, átalakul egy nagyon erős szeretetbe. Ez is normális, csak sokan azt hiszik, hogy az eufória örökké tart és mikor elmúlik, inkább szakítanak. Hiba. De mindegy, ez már más téma.


A lényeget leírtam. Szerintem ha "bejön" neked, adj neki egy esélyt! ;)


22/F

2013. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!