Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu látott minket szexelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu látott minket szexelni, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Barátommal szexeltem és nem zártuk be az ajtót, minek mikor csak ketten vagyunk itthon. De anyukám hamarabb jött haza és meglátott, már majdnem elértem a csúcsra lovaglás közben és ekkor látott meg minket kb. 5 mp-ig láthatott majd bocsánatot kért és bement a szobájába.

Mi is abbahagytuk rögtön és ez most történt egy 10 perce.

Azóta nem beszéltünk még anyukámmal hogy kéne vele megbeszélni ezt ? Azt tudja hogy rendszeres nemi életet élünk!



2013. nov. 21. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha tuja, hogy rendszeresen szexeltek es eddig sem szolt erte, akkor mi a baj? semmi.

bocsanatot kert, kiment, el van intezve. nem kell ezen "lovagolnod" hehehe... :)

2013. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak olyan hülye érzés hogy látott minket :S
2013. nov. 21. 13:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond, csak kellemetlen. De ezek szerint nem érte váratlanul, szóval nem lesz gond. :) Ha nem akarod nem is kell szóba hozni, lehet ő se fogja... :)
2013. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jaja, ha nem hozza szoba, akkor te se. nagylany vagy mar, tudott is rola, akkor meg nyugi.

te sosem nyitottal meg veletlenul rajuk? :)

2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért? Nem történt semmi, ő szégyelli magát, hogy látott neked nem kell. Nem bűn az, sőt elárulom, ő is biztosan szokott, de ha nem is egyszer már tuti, hogy csinálta, ha te élsz. Szóval nincs ezzel semmi. Örülj neki, hogy nem akadt ki ott helyben és nem kezdett el fesztivált csinálni, hogy az ő lánya így meg úgy hogymerészeli.


Nem kell foglalkozni a dologgal, ha szóbahozza, szóbahozza, ha nem akkor feleslegesen ne hozd kellemetlen helyzetbe.

2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint hogyha te nyitnál rá a szüleidre. Velem előfordult, nem is egyszer. Kínos szitu de mindig csináltunk mintha mi sem történt volna XD
2013. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem kell ezen semmit megbeszélni, tegyetek úgy mintha meg sem történt volna, ezzel megkímélitek magatokat egy kellemetlen beszélgetéstől
2013. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmi teendőd, egy össze vigyorgással "megbeszélhető" :))))
2013. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Remélem nem fog szóba kerülni.

Amúgy én még soha nem nyitottam rájuk!

2013. nov. 21. 13:44
 10/17 zotanbro ***** válasza:
csinalj ugy mintha nem tortent volna senmi.
2013. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!