Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fityamaszűkülettel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fityamaszűkülettel lehet szexelni? Gumit húzok akkor nem fáj ugye?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet úgy nemi életet élni. Menj orvoshoz vagy próbálkozz hogy elmúljon.
2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fáj úgy is?
2013. nov. 18. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen fáj! Fitymaszűkülettel LEHETETLEN nemi életet élni. ORVOS
2013. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gumi alatt nem mozog a fityma elvileg nem fáj
2013. nov. 18. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

De, fájni fog!


Plusz nem lehet rendesen tisztán tartani, én pl. tuti nem oráloznék, de egy hosszabb kapcsolatban sem állnék át fogamzásgátlóra, hogy gumi nélkül...ki tudja, milyen fertőzésforrásokat cipelsz ott alatta!


Ha a szexhez eléggé férfi vagy, akkor legyél ahhoz is férfi, hogy egy ilyen problémával orvoshoz menj!

2013. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendesen tisztán van tartva.! csak merev állapotban nem lehet felhúzni a bőrt
2013. nov. 18. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az volt, piszkosul fog fájni.
2013. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bakker dokihoz!


Nekem ilyen bajom nincs, de belegondolva... Ááá megborzong a májam :S

2013. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megint jönnek a bérrettegők.


1) Fitymaszűkület nem egyenlő azzal, hogy tisztán lehet-e tartani

2) Fitymaszűkület nem egyenlő SEMMILYEN fertőzéssel.

3) Csomó ember teljesen boldogan szexel szűkülettel és se neki, se a párjának nincs semmi baja.

4) Igen, van megint egy csomó ember akinek meg nagyon fájt és nagyon kellemetlen volt.

5) Igen, az optimális mondjuk az lenne, ha nem lenne fitymaszűkületed, tehát érdemes megjavítani, műtéti úton vagy anélkül. Nem, nem képtelenség műtét nélkül javítani a fitymán.

2013. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is volt,el kell menni orvoshoz.konnyu operacio,elaltatnak,nem is erzel semmit es konnyebben megszabadulsz tole mint hinned.gondold el,hogy rendesen mosni sem tudod,a bor alatt ott marad a sperma,megbetegedhetsz.holnap mennek a helyedben...
2013. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!