Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okozza a melleim megnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza a melleim megnagyobbodását, érzékennyé válását?

Figyelt kérdés

A melleim megnagyobbodtak, érzékennyé is váltak. Alhasi fájdalmam van. Gyakrabban járok pisilni. Néha émelygek. Késik a menstruációm (2napja ennyit még soha nem késett).

Igen ezek elég terhességre utaló jelek. De, hogy ez egy hozzám hasonlóval megessen, egyszer volt példa a történelemben eddig. Márpedig nem hiszem, hogy az új megváltót hordoznám.


A kérdés adott. Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Elég beteg voltam pár napja. Szedtem lázcsillapítót, és köhögés elleni gyógyszert, a munkám is elég stresszes volt (de nem vészesen). Ilyen még nem volt velem.



2013. nov. 21. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
meg fog jönni
2013. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha megfoghatnám a melleidet talán biztosabb diagnózist tudnék felállítani...
2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké hajrá!
2013. nov. 21. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nőgyógyászhoz nem akarsz elmenni?


Nem vagyok orvos, de az alhasi fájdalom, mellérzékenység és émelygés a menstruáció közeledtére utalhat, a gyakoribb vizelés meg lehet esetleg a gyógyszertől vagy simán a fronthatástól (ma én is sokkal többet voltam:D).

2013. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ezek simán a menstruáció jelei szoktak lenni. Én nem aggódnék a helyedben, két napos késés még nem nagy gond, előfordulhat a betegségtől, gyógyszerektől és a stressztől is. Várj még! Ha egy hete késik már, de a tünetek maradnak, akkor menj el orvoshoz.
2013. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja menstruáció. A késést meg, hogy ilyen intenzíven tör elő, köszönd annak, hogy a gyógyszerek/betegség felborították a hormonjaid egyensúlyát.
2013. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok!!!!nekem lassan két hete múlt el,, és körülbelül 3 napja meg duzzadtak a melleim és érzékenyek, nincsen hányingerem, szédülésem,, lehetséges hogy terhes vagyok??? tesztet csináltam de nem mutatta ki!!!
2014. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia.nekem is érzékeny vol ilyen időtájt a mellem ès terhes voltam:)
2014. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megváltó már megvolt, lehet, hogy ez rosemary gyereke:D
2014. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!