Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit? Bővebb infohoz katt

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj.Ellentétes irányba jarunk suliba s néha elég ritkán összefutunk(Nem ismerjük egymást vagy ilyesmi csak elmegyünk egymás melett),és MINDIG mielött elmenne melettem a szemembe néz.A csaj tetszik nekem természetesen csak nem tudomm hogy ezt a dolgot minek vegyem?Szerintetek?


S ha netalán azt válaszoljátok hogy bejövök neki vagy valami hasonlo akkor


Hogyan szólitsam le?

Mit mondjak neki?


Mert ez nem olyan egyszerű mintha pl álló helyzetbe lenne és odamennék..mert itt 1-2 re elmegyünk egymás melett ugyhogy gyors kell lenni..


Várom a válaszokat,előre is köxx :)


2009. nov. 19. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Lehet ismerlek :D Am meg szerintem is kezdj el köszöngetni a lánynak és akk majd lesz vmi :P
2009. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb kezdj el vele valahogy beszelgetni, ebbol le tudod merni, hogy valoban tetszel-e neki, vagy csak reggelenete osszeakad a pillantasotok :)

En pl. rendszeresen emberek szemebe nezek, akik mellett elmegyek, teljesen ontudatlanul, a parom is ilyen. Igy lett, hogy az o reggeli bambulasat az egyetem folyosoin egy leanyzo a sirig tarto szerelem es vonzalom jelekent ertelmezte, azota meg levelekkel zaklatja iwiwen, holott amugy elotte soha egy szot sem beszeltek eloben :D


Hogy hogyan tudnad leszolitani, fogalmam sincs, mert nem vagyok tul nagy leszolitos, de en biztos hogy ugy kezdenem, hogy elkezdek neki koszonni, akarhanyszor szembejon reggel... aztan ebbol nem sokkal kesobb akar egy rovidebb, majd kicsit kesobb egy hosszabb beszelgetes is kialakulhatna... hogy vagy, satobbi :)

2009. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!