Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért olyan nagy baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért olyan nagy baj, hogy fiatalon sok partnerem volt? Miért ennyire "visszataszító"?

Figyelt kérdés

1-2 éve komolyabb szándékkal keresem a nők társaságát.Addig sok csajjal és nővel volt dolgom.Nagyon sokkal.Hazudni nem szeretek de igazat se mondok.De eddig mind visszautasítottak :(

Nem szeretném,hogy egy kapcsolat hazugsággal induljon így azért ha rákérdeznek felvázolom,nagyjából mennyi az annyi.Fiatal voltam,éltem és élveztem a női nem képviselőit.

De most,hogy több kéne már majdhogynem undorodnak tőlem.Pedig nincs betegségem és tényleg komolyak a szándékaim.



2013. nov. 21. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megkérdezhetném hogy mennyi az a nagyon sok?
2013. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
40 felett
2013. nov. 21. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
az már azért szép szám gondolom az a probléma hogy úgy gondolják nő csábász vagy és csak arra kellenének neked. Próbálj barátságot kialakítani először és akkor az illető rájön hogy megváltoztál és utána próbálkozz be az illetőnél.
2013. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy félnek tőled, hiszen azt hiszik, hogy majd ők is csak strigulák lesznek neked.
2013. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem is taszítana. Nem tudom, valahogy igénytelen dolognak tartom, és nem szeretem az igénytelen férfiakat. Olyannal se kezdenék, aki prostival volt. Bocs, de így érzem.
2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Je Veux ***** válasza:
100%

Akkor egyszerű. Ne mond meg nekik. Engem mondjuk nem különösebben érdekelne, de tényleg nagyon sokan vannak akiket ez zavar.


Mondjuk szerintem eleve nagy butaság rákérdezni erre, tehát én már eleve nem kérdezném meg ezt így, hogy hány nővel voltál.

2013. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha azelőtt csak kihasználtad a nőket, akkor érthető, hogy nem akarnak most. De ha nem csak kihasználtad őket, akkor passz.
2013. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pontos számot nem tudok én se.De sok.

Próbáltam barátsággal is indítani aztán végül az ő részéről tényleg csak barátság maradt.

2013. nov. 21. 17:19
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kihasználás volt,mert tudták milyen vagyok és,hogy nem lesz több szexnél.

Hülyíteni nem hülyítettem egyiket se.

2013. nov. 21. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges megmondani. Az a múlt, én se kötöttem egy barátom orrára se, hogy hány emberrel voltam. Felesleges elmondani.
2013. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!