Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok igazi férfi meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok igazi férfi meg igazi nő kérdés itt? Kiakasztanak már

Figyelt kérdés

Milyen alapon dönti el bárki is, hogy ki igazi férfi/nő vagy ki nem? Mindenki olyan amilyen, vagy ha valaki csúnyább, alacsonyabb, zárkozott stb. ő már nem is számít "igazi" embernek?

Menjetek már a tökéletes elképzeléseitekkel és nézzétek disney meséket, ott mindenki olyan frankón tökéletes.

Köszöntem



2013. nov. 21. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy ki kellene lépned és felállni a gép elől, mert túl sokat kockulsz itt.
2013. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, mert 10 perc alatt végigszaladok az utolsó 5-10 oldal kérdésein és találok legalább 3-4 ilyen kérdést, biztos kegyetlen nagy kocka vagyok

Amúgy meg mondja az, aki 1 perc alatt válaszol a kérdésemre...

2013. nov. 21. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi/nő nem ír ki ilyen kérdést, mint ez itt.
2013. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


De olyat se amiből rengeteg van az oldalon, hogy "igazi férfi vadzsok és kíne egy csájje háde" meg hogy "én vagyok a menő csávó miért nem istenítmindenki" meg az NNHV-be illő kamufergetegek.

2013. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Igazi férfi/nő nem akad ki ilyen hülyeségeken :D A disney-t szidni meg nagyon gyerekes.
2013. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Mindenki mást ért az alatt, hogy igazi férfi/igazi nő. Biztos van olyan lány is, akinek a definíciójába a csúnya/alacsony/zárkózott fér bele, mint igazi férfi. Az pedig már teljesen más, hogy kit tekintünk embernek. Addig ne ítélj el senkit, amíg nem tudod, hogy pontosan mit takar az ő olvasatában az, hogy igazi férfi. Én pl. kifejezetten a zárkózottabb férfiakat szeretem, a dumagépektől, társaság-közepe-én-vagyok típusoktól kiráz a hideg, és égőnek tartom a viselkedésüket.
2013. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebből a Family Guy disney-s epizódja ugrott be :)

Idióta fejet csináltak Sztyúiinak :D Lehet valakinek

az tökéletes, de nekem valahogy nem jön be a rajzolt

mell :)

2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja: És van, akinek a személyiség sokkal, de sokkal többet nyom a latba, mint a megjelenés és a szociális készségek. Szóval csak semmi rinya.
2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A disney-t szidni meg nagyon gyerekes."


Nézni meg egyenes csecsemő mentalitás.

2013. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 legyél a barátnőm, pls
2013. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!