Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért verte ki a hisztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verte ki a hisztit amikor részegen hányás szagúan visszautasítottam?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom aki elrángatott hétvégén bulizni.Sajnos full részegre itta magát.Rámásztak a pasik,szóval nehéz volt kirángatni,nehogy megdugják.Hazafelé lehányt.Volt,hogy cipelnem kellett annyira KO volt.Majd a buszra várva rám mászott.Megcsapott az alkohol és a hányás szag és felfordult a gyomrom.Mondtam neki,hogy ha józan megbeszéljük.Erre ott elkezdett velem veszekedni,hogy nem tetszik nekem,hogy nem dugnám meg.Égtem is rendesen.Aztán csöndbe maradt.Szerintem nem emlékszik semmire.De elég illúzió romboló volt.Pedig úgy volt,hogy nem akarna.Most pedig ezt mondta.Kajak nem tudok kiigazodni rajta

2013. nov. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember hát full részeg volt a csaj.
2013. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem videóztad vagy fényképezted le,hogy megtudd neki mutatni ha elfelejti?
2013. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

:DDDDDDD


Én azért meg raktam volna..... azon ne múljék.


Tudod vannak olyan emberek akik részegen nem nagyon tudnak magukról. Én nem tartozom ezek közé de vannak.

2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már csak a saját érdekében is elmesélhetnéd neki, hátha rájön, hogy nem kellene felelőtlenül leinni magát.
2013. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!