Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne rákérdezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne rákérdezni a lánynál, hogy közömbös vagyok-e a számára?

Figyelt kérdés
Van ugyan barátja, de elég közel kerültünk egymáshoz (semmi "olyan" nem történt, még csók sem), és úgy érzem, hogy a szimpátia kölcsönös, de talán van több is a háttérben. A részemről igen, ezt tudom, bár azzal is tisztában vagyok, hogy nem túl tisztességes dolog, de így alakult. Ha együtt voltunk, többször éreztem azt, hogy "nem akaródzik menni", mindig mosolyog rám, beszélgetünk, hülyéskedünk, tűri az érintéseket is stb. Próbálnám valahogyan kideríteni, hogy akkor most mi is van, de nem merek konkrétan rákérdezni. A múltkor együtt mentünk ügyet intézni, és meg akartam hívni valamire, de nem állt kötélnek. Gondoltam, ha megint alkalom nyílik, akkor megint elhívom, és ha nemet mond, akkor megkérdezem, hogy miért, és megmondom neki, hogy ha jól érzem, akkor nem vagyok teljesen közömbös a számára. Kérdés, hogy milyen "minőségben", de azt hiszem, ha nem nézne rám férfiként, akkor talán másképpen viselkedne. Jó ötlet lenne így rákérdezni? Arra is gondoltam, hogy ha a kérdésemre zavarba jön, akkor megkérdezem, hogy mi lenne, ha én többet akarnék barátságnál. Kicsit félek, de valahogy jó lenne már tisztázni ezt az egészet. Szerintetek jó ötlet lenne? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Van barátja... hagyjad. Ezt foglalt nőként mondom...
2013. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor meg miért nem utasít el egyértelműen? Úgy sokkal könnyebb lenne. :S
2013. nov. 21. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi okod nem volt azt gondolni,hogy nem vagy neki közömbös.ezek totál normális dolgok barátok között.
2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én többet érzek iránta. És sokszor mintha ő is "vadítóan" nézne rám, és nem csak barátként viselkedne velem.
2013. nov. 21. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rontsd el a kapcsolatotokat... Nem szép a lánytól, hogy kacérkodik veled... de szerintem ha rákérdezel csak távolságtartóbb lesz, de úgy is a párjával marad.

1. voltam.

2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellene vele foglalkoznom, mégis vonz hozzá valami. Ezért nehéz ez az egész.
2013. nov. 21. 22:32
 7/7 freedii válasza:
A nő mindig hódítani akar, nem szabad félreérteni. Különben egyenes kérdés, egyenes felelet..........ennyi.
2013. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!