Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyennek tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyennek tartjátok az átlagosnál nagyobb szeméremajkakat?

Figyelt kérdés
Jó/rossz? Zavar titeket/nem zavar?
2013. nov. 21. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a nagyobb? Mennyivel? :) Így nehéz róla nyilatkozni :) Minden női nemi szerv más és más,és persze ennek kedvelőinek ízlese is más,és más :)
2013. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha nagy, jól lehet lefetyelni :DDD
2013. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy férfi be van gerjedve szexuálisan, akkor nem azt nézi, hogy milyen, hanem azt: egy nővel van együtt, és jót akar neki
2013. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
huhh, megnyugodtam :D csak azért, mert engem például eléggé zavar... de úgy látszik ez egy "lányos elégedetlenség" csak...
2013. nov. 21. 21:38
 5/11 Komplikato ***** válasza:

Ez nem értelmezhető kérdés. Pont olyan, mint amikor valaki egy orr vagy füll, esetleg szájról kér ilyen véleményt az arctól elvonatkoztatva. Vagy amikor valaki egy testrész arányának tetszését firtatja, de az egész testtől elvonatkoztatva. Az emberek nem egyformák. Hála istennek.

Másrészt értelmezhetetlen az átlagos jelző is.

2013. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit undorító, visszataszító. Szerintem.

23f

2013. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem zavaró.
2013. nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, sokkal izgatóbb, mint a baba típus. Több mindent lehet vele kezdeni.
2014. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Imádom, nőies, lehetőségek tárháza.
2015. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Füles sapka.
2020. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!