Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csunyább akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csunyább akkor vonzobba teheti magát humorral, jó dumával kitartással viszont ha egy lány csunyabb az atlagosnal akkor semmi esélye a pasiknál?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Csúnya arcom van de magas vagyok,kidolgozott testtel,udvarias,van humorom is is.

Eddig le se sz*rt egy lány se.


A lányoknak sokkal fontosabb a külső főleg az arc.

2013. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is van benne valami amit az előző ír, de valóban sokat számít a humor meg a jó duma. De valóban az első benyomás az már kb 70% ha rád néz és nem tetszel neki akkor nagyon kell teperned, hogy megkaphasd ha egyáltalán meg tudnád kapni.

A csúnyább lányoknak is van simán esélyük a fiúknál.

2013. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Elsőnek teljesen igaza van! Hiába van jó humorod kedves,aranyos,udvarias vagy,a lányok leszarnak!Ami többségében dönt az az arc! 70% ban az arc dönt,a többi meg belsőleges!Vagy háttéri!.:D
2013. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de most az volt a kérdés ha egy lány csunyabb az atlagnal akkor neki befellegzett vagy a személyiségével esetleg öltözködéssel tud javitani az esélyein?
2013. nov. 22. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind2-vel tud segíteni rajta!.:)
2013. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, minél idősebbek a nők, annál kisebb a különbség (már a normál testalkatúaknál, a kövérek egy bizonyos kor után mind lógó pofájú kutyákra hasonlítanak). Hiába lópofi valaki, ha ki van festve, jólöltözött és azt sugározza hogy elégedett magával, az emberek el fogják hinni. És ismersz csúnya csajt akinek van pasija? Ismersz szépet akinek nincs? na ugye.
2013. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!