Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs nagy dumája, nincs humora (ezt majd kifejtem lent) az mehet a levesbe?

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy olyan srác hogy külsőleg okés, de ha nincs nagy dumája, és olyan komolyabb beállítottságú azaz humora van, de ő nem tudja olyan jól megnevettetni a kiszemelt csajt, akkor annak mennyire nehéz érvényesülni csajozásban?

Mert azzal tisztában vagyok hogy duma+humor herold kombó legtöbb csajt le lehet venni a lábáról, azaz le tudja nyűgözni ezzel, akár pár perc alatt is.

Az a baj fiú létemre, igen nehezen nyílok meg idegenek előtt, de még ha ki is ismertem akkor se vagyok valami regényeket szövegelő dumagép aki órákig tudja pufogtatni a pofazacskóját (szóval olyan szófukar vagyok), ráadásul viccelni is alig tudok, sőt nagyon nem megy. :/ Bár viccet szeretem, meg a baromkodásban benne vagyok, ettől függetlenül...csak sajnos már engem ez zavar, mert látom hogy másoknak akinek ez benne van a kisujjában az mennyire tud érvényesülni.


2013. nov. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

rám azt mondták hogy elég nagy dumás vagyok és mégis sikertelen vagyok, a szavak is jönnek belőlem ha úgy adódik.

Csak a külső számít sokaknak.. :(

2013. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
64%
Lehet a levesbe kapni betűtésztát is, abból végül is okosodhatsz.
2013. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ezért nem megy a csajozás. Lerí rólad, hogy lúzer típus vagy.
2013. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de azért kicsit humoros.

Még nem volt barátnőm igaz még csak 15 vagyok, de volt már, hogy valakinek szerelmet vallottam, de nem viszonozta.

2013. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megtanultam az idegenekkel is úgy bánni mintha 1000 éve ismerném.


ha úgy gondolod, hogy nem tudsz viccelődni, olvass a humorról viccekről, nézz előadásokat és fejleszd magad, erről szól az élet. Kihasználni amiben jó vagy és fejleszteni azt amiben nem.

2013. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szamit. Volt olyan pasim aki kulsore nem tetszett elsonek csak akkora dumaja volt meg olyan humora hogy sirtam a rohogestol mellette. Es teny hogy megcsalt es csunyan atvert de attol meg mindig ugy gondolok ra hogy jo volt vele es eletem egyik legjobb korszaka volt..mielott megismertem a ferjem.
2013. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, mentek az értékelések aki megérdemelte!:)
2013. nov. 22. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos. Én elég nehezen nyílok meg, nehezen tudok beszédbe elegyedni emberekkel, ezért mikor olyan srácokkal randiztam, akik hozzám hasonlóan csendesek voltak, azt kínosnak éreztem. Állandóan azon agyaltam, milyen témát lehetne még felhozni, mert általában egy idő után beállt a kínos csend. Sokszor alig vártam a találkozók végét.

Eddig mindig olyan pasikkal lett folytatás, akik lazák voltak, viccesek, beszédesek. A férjem is ilyen. Amikor először beszélgettem vele, szinte fellélegeztem, hogy milyen könnyen el tudunk beszélgetni, csak úgy repült az idő.

2013. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!