Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás esetén vagyonmegosztás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén vagyonmegosztás? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy holnap nagy balhé lesz itthon, mert a szüleim elválnak. Anyám évek óta csalja apámat, elég durva dolgok történtek az elmúlt 5-6éve. Lényeg a lényeg, hogy holnap szerintem csak bennem lesz lélekjelenlét és csak én tudok majd tisztán gondolkodni. Én volnék a fiacska... Szóval nem akarom, hogy anyám kisemmizze az apámat még anyagilag is, ha holnap nagy családi megbeszélés lesz, vlszeg mindenki ki lesz borulva rajtam kívül. Mit tudnék csinálni? Szerintem annyira nem tudnának gondolkodni, hogy anyámmal bármit alá tudnék íratni, ami egy picit is reálisabb. Írjak egy vagyonmegosztási megállapodást? Lehet ilyet egyáltalán? Ti mit csinálnátok? A családomat bármi áron megvédeném, régen eléggé rossz körökben mozogtam, de hátat fordítottam mindennek. Viszont még mindig bármit eltudok intézni, messzire elér a kezem. Talán ezért is lettem ennyire "érzelmetlen". Mit tudnék csinálni kihasználva a lehetőséget?
2013. nov. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen semmi megosztva!Maradjon minden apádé.Ő kapjon egy kis pénz és le is út fel is út!
2013. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maffiavezér a GYK szerelem/szex rovatában kér tanácsot a sok perverztől, hogy hogyan védje meg a családját?Hát ez elég abszurd.
2013. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A dolog nem ennyire egyszerű... Anyám volt a fő kereső a családban, magánvállalkozó... A vállalkozás szintén a családi házban van... Teljesen mindegy hogy mi az... Két autó van, egy nyaraló, egy családi ház (de nem tudom kinek a nevén... Az ilyenkor számít?)
2013. nov. 22. 21:10
 4/4 A kérdező kommentje:

nem mennék bele a dolgaimba, különösen írásban nem. Mint mondtam, hátat fordítottam annak az életnek, amikor már nagyon meleg volt a helyzet. Azóta diplomás közgazdász vagyok és ha lehet törvényesen védeném meg a cslaádom. A törvénytelen oldalát gondolhatod, hogy nem fogom ide kiírni :)


Sajnos nem ügyvéd vagyok

2013. nov. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!