Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentenek ezek valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek ezek valamit?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, akivel úgy mond haverság alakult ki köztünk. Eleinte azt tűnt fel ,hogy nézegetett engem és elkapta a tekintetét. De ez az elején volt, aztán csak figyelgetett engem. Ugyan mikor a baráti körbe vagyunk akkor ugyan úgy viselkedik, mint szokott lenni. De mikor velem beszél teljesen más, ahogy viselkedik. Visszafogottabb és kedvesebb hangnembe szól hozzám. Ez még a tavalyi évben volt, hogy az egyik haverunk próbált minket összeboronálni, vagy is kérdezgetett engem róla. Mai napig, amúgy észre veszem ,hogy bámulgat, főleg szünetekbe. Csak azt nem értem ,hogy olyan magabiztos fiúnak tűnik, akkor most mi van?

L/17



2013. nov. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk, nem hallottad ezt még?
2013. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Orsy070 ***** válasza:
Tudod konnyeb magabiztosab fiunak mutatnni magat es szerintem tettszel neki egyszer ha ugyvan alkalom mond el neki hogy latad hogy figyel es le is fogja tagadni vagy te is figyeld es majd lesznek osszenezo tekintettek es mosolygas es utana alakulgat a tobbi
2013. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 2.válaszoló! Megfogadom a tanácsodat!:)
2013. nov. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!