Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentenek valamit a lájkok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek valamit a lájkok, ha egyébként nem egy lájkolgatós fajta?

Figyelt kérdés
Tudom,h nem szeretitek a Facebookos kérdéseket,de ez van! Van egy srác ismerősöm,aki tetszik. Gyakran van fent facebookon,de csak pár autós képet lájkolgat,és ritkán a haverjai által kitett zenéket. Nem rég lájkolta egy képemet,amin egy autóval voltam. És ebben az időszakban lájkolta még pár idézetemet is. Ez volt pár hónapja,de azóta semmi... Én is lájkoltam neki egy-egy képét,állapotát. Jelenthet valamit,h lájkolgatott nekem,ha egyébként egyáltalán nem szokott csajoknak??
2013. jún. 5. 23:42
 1/5 anonim válasza:
az autót lájkolta nem téged
2013. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A verdát lájkolta.Az idézet meg csak szimplán tetszett neki.
2013. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem csak arról a képről van szó,hanem pár érzelmes,"szerelmes" idézetről is.
2013. jún. 5. 23:45
 4/5 anonim válasza:
jelent valamit. nyugodtan írj rá. ha máskor nem kezdeményez akkor hagyjad.
2013. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló esetem, erőt vettem magamon és a következő lájknál ráírtam a srácra, aki el is hívott randizni:) De mondjuk más okból is sejtettem, hogy bejövök neki.
2013. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!